Vánoční výzdoba má být zářivá, taková nás nabíjí energií, říká odborník na Feng-shui

 Interier 
20. prosince 2014 09:31 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vše, co se leskne, svítí, blýská umocňuje energii, kterou o Vánocích můžeme načerpat. pixabay.com
S některými vánočními výzdobami se nese zvolání: „To je teda pěknej kýč.“ Někteří lidé mají tendenci vše řešit svým „uměleckým“ okem. Nevím, do jaké míry lze toto oko aplikovat i na vánoční výzdobu.

Samozřejmě najdete mnoho vánočních doplňků, které jsou krásné a „ladí“. A pak jsou takové ty „jasné kýčovité“, jako např. svítící sobi, Santa Klaus apod. Otázkou ale je, co vlastně je ten „kýč“. Určitě jste se někdy zahleděli na krásnou krajinnou scenérii a řekli jste si: „Tohle, kdyby někdo namaloval, tak by to byl kýč.“ Ale přitom jste se cítili příjemně a ta krajina vás nabíjela příjemnou energií. To samé se může stát s vánoční (ale i jakoukoliv jinou) výzdobou. Nejde zde o umělecké dílo, nejde zde o nejlepší výzdobu pro časopis „Interiér Design“. Nejdůležitější je, abyste se vy a vaše rodina v této výzdobě cítili dobře a aby vám dodávala tu správnou energii.

Z hlediska energií je jasné, že co víc přitahuje pozornost, to má více energie. To znamená, že vše, co se blyští, leskne, bliká apod. má více energie, než to, co „jen ladí“. Proto se o vánocích nebojte o přehnaně výrazné kombinace. Vánoční energie jsou opravdu silné. Čím více je posílíte, tím více energie si odnesete i do dalšího roku.

Také nezapomeňte, že Vánoce jsou jakýmsi obrazem toho, jak se vám daří, jsou obrazem vaší hojnosti. Čím vše bohatší bude vypadat, čím více se to bude blýskat jako zlaťáky, tím silnější energii bohatství posílíte. Navíc lesklé věci v zářivých barvách patří k energii Jang, která vše aktivuje. Proto i vaše bohatství bude takto aktivováno. Pokud bude vaše výzdoba vypadat chudě, matně a nevýrazně, může to pak negativně ovlivnit i vaši budoucí hojnost. I ta pak může být nevýrazná a matná.

Nebojte se tedy využít různých světýlek, blikajících hvězd apod. Vše, co svítí, dejte do oken, ať tuto energii ještě rozšíříte kolem svého domu. Užívejte si své štědrosti a bohatství. Je k tomu ten pravý čas vánoční. Jiří Černák – poradce Feng Shui, Akademie štěstí, www.akademiestesti.webs.com
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu