Energeticky efektivní bydlení ve vile Hi Home

 Exterier 
27. listopadu 2014 05:07 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hi Home je energeticky efektivní a elegantní stavba. Funkcionalisticky modernistický koncept je dílem architektonického studia Andrea Castrignano, pojmenovaného podle jeho slavné zakladatelky.  / inStory.cz
Extrovertní architektonické řešení spojuje multifunkční povahu běžných stavebních materiálů s absencí povrchového opracování s hladkostí a uhlazenými povrchy měkkých dekorativních doplňků. Sofistikované interiéry i prostorné obytné prostory s multifunkčně stylizovaným zařízením a kontrastními dekoracemi ve veselých barvách jsou skutečně neobvykle krásným a dokonale do sebe zapadajícím prostorem pro život.

Ekologicky šetrné a přírodní materiály jsou kombinovány s inovativním, funkčním a pohodlným nábytkem, který odráží moderní trendy v oblasti bytové architektury včetně komerčních eko-domů. HI Home je ucelený stavební koncept, energeticky soběstačných bytových jednotek, které jsou příjemné a atraktivní a současně dovedou bez zásahu a kontroly ze strany svých majitelů uspořit energie i finance.

Prostorné interiéry mají jemnou povahu, kteréžto lze snadno dosáhnout pomocí uklidňující barvy na stěnách, kombinované s neutrálními barvami a bohatými kolorovanými akcenty, které dodávají energii a jiskru do současného interiérového designu, zaměřeného na takzvané zelené bydlení.

Unikátní design nábytku a razantní, bílé dekorace vytváří světlý a vzdušný interiér s nádhernými dekorativními detaily. Solitérní, například plastické tapety, dekorační tkaniny a materiálově sofistikované podlahy přináší emotivní metamorfózy, které obohacují a prostupují stavbou skrz na skrz. Skleněné dveře, obohacené o chromové kování v zajímavě se vlnících ornamentálních rámech a efektivní, úsporná – LED- svítidla vyplní pokoje trendy stylem a elegancí.

HI Home projekt je průkopníkem ve světě, kde neustále probíhá svár mezi funkčností klasické architektury a neustále popularizovanějším a také diskutovanějším tématem, nesoucím název efektivní a úsporné bydlení.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Meghan Markle obviněna vlastní sestrou z nezájmu o otce. Ten dostal mrtvici

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu