Energeticky efektivní bydlení ve vile Hi Home

Hi Home je energeticky efektivní a elegantní stavba. Funkcionalisticky modernistický koncept je dílem architektonického studia Andrea Castrignano, pojmenovaného podle jeho slavné zakladatelky.
 Exterier 
27. listopadu 2014 05:07 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Extrovertní architektonické řešení spojuje multifunkční povahu běžných stavebních materiálů s absencí povrchového opracování s hladkostí a uhlazenými povrchy měkkých dekorativních doplňků. Sofistikované interiéry i prostorné obytné prostory s multifunkčně stylizovaným zařízením a kontrastními dekoracemi ve veselých barvách jsou skutečně neobvykle krásným a dokonale do sebe zapadajícím prostorem pro život.

Ekologicky šetrné a přírodní materiály jsou kombinovány s inovativním, funkčním a pohodlným nábytkem, který odráží moderní trendy v oblasti bytové architektury včetně komerčních eko-domů. HI Home je ucelený stavební koncept, energeticky soběstačných bytových jednotek, které jsou příjemné a atraktivní a současně dovedou bez zásahu a kontroly ze strany svých majitelů uspořit energie i finance.

Prostorné interiéry mají jemnou povahu, kteréžto lze snadno dosáhnout pomocí uklidňující barvy na stěnách, kombinované s neutrálními barvami a bohatými kolorovanými akcenty, které dodávají energii a jiskru do současného interiérového designu, zaměřeného na takzvané zelené bydlení.

Unikátní design nábytku a razantní, bílé dekorace vytváří světlý a vzdušný interiér s nádhernými dekorativními detaily. Solitérní, například plastické tapety, dekorační tkaniny a materiálově sofistikované podlahy přináší emotivní metamorfózy, které obohacují a prostupují stavbou skrz na skrz. Skleněné dveře, obohacené o chromové kování v zajímavě se vlnících ornamentálních rámech a efektivní, úsporná – LED- svítidla vyplní pokoje trendy stylem a elegancí.

HI Home projekt je průkopníkem ve světě, kde neustále probíhá svár mezi funkčností klasické architektury a neustále popularizovanějším a také diskutovanějším tématem, nesoucím název efektivní a úsporné bydlení.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Deset miliard let stará vybuchlá supernova nám znovu ukáže svůj výbuch. Jak je to možné a kdy se to stane?

Tech

Počítačem generovaných tváří přibývá. Oči prozradí, zda se na internetu díváte na člověka nebo...

Dům a zahrada

Sekačka s tupým nožem je za trest. Trávu neposečete a navíc zničíte motor

Zavřít reklamu