7 nejnovějších trendů v povlečení

 Tipy a inspirace 
25. listopadu 2014 13:52 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Současné ložní tkaniny přináší více pohodlí a vizuální přitažlivost do moderní ložnice – trh nabízí krásné ložní soupravy s atraktivními vzory a stylová i zcela neotřelá témata do ložnice.  / inStory.cz
Moderní barvy ložnice – to jsou odvážné odstíny a pastelové barevné tóny. Jasně fialové a růžové povlečení jsou dlouhodobě vládnoucími trendy, které fungují dobře s bílým, krémovým a šedým interiérem. Ložní soupravy, které patří mezi vládnoucí hity přináší příjemné hnědé, žluté a zelené barvy, geometrické vzory a pruhy.

Masivní květinové vzory a motivy povlečení ve stylu akvarelu, etnické téma a ložní tkaniny s floristickými ornamenty, větvemi a listy v eko stylu jsou efektivní převážně na příjemně chladivých, lesklých textiliích. Trendy bílou, krémovou a šedou ložnici osvěží moderní ložní prádlo v růžové a fialové barvě. Kombinace tkanin s různými geometrickými a květinovými vzory anebo například výšivkami zase přidává osobnost do moderní ložnice.

Moderní ložní tkaniny s kostkami a proužky anebo například cik cak potisky vypadají dynamicky a optimisticky. Abstraktní potisk v neutrálních a výrazných barvách, šedé a smetanové s černou a bílou jsou nejnovější trendy v povlečení, které nabízejí neobvyklé a zajímavé interiérové variace pro všechny moderní ložnice.

7 nejnovějších trendů v povlečení


1) Kreativní ložní soupravy, které jsou navrženy s novou inovativní technologií a 3d povlečení s rozličnými vzory dovedou vytvořit neobyčejnou atmosféru moderní ložnice.

2) Bělostné přírodní ložní prádlo, které zdůrazňuje měkké a neutrální barvy ložnice, podporuje zelené bydlení a eko styl interiéru.

3) Barevné a černobílé geometrické vzory, které obsahují například pruhy, kostky, či puntíky a abstraktní vzory působí vždy elegantně.

4) Povlečení s abstraktními potisky ve všech barvách duhy utvoří hravou atmosféru.

5) Květinové ložní soupravy navržené ve stylu akvarelu a inspirované přírodou, zjemňují interiéry a vytváří klidné a krásné ložnice.

6) Etnické ložní textilie přidávají osobnost do moderní každé ložnice.

7) Vintage vzory, elegantní tkaniny a klasické postele jsou nadčasové a luxusní.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Tech

Zázračné armádní stroje jako V-22 Osprey nejsou až takovým zázrakem. Tesla patentoval letadlo s...

Zavřít reklamu