7 nejnovějších trendů v povlečení

Současné ložní tkaniny přináší více pohodlí a vizuální přitažlivost do moderní ložnice – trh nabízí krásné ložní soupravy s atraktivními vzory a stylová i zcela neotřelá témata do ložnice.
 Tipy a inspirace 
25. listopadu 2014 13:52 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Moderní barvy ložnice – to jsou odvážné odstíny a pastelové barevné tóny. Jasně fialové a růžové povlečení jsou dlouhodobě vládnoucími trendy, které fungují dobře s bílým, krémovým a šedým interiérem. Ložní soupravy, které patří mezi vládnoucí hity přináší příjemné hnědé, žluté a zelené barvy, geometrické vzory a pruhy.

Masivní květinové vzory a motivy povlečení ve stylu akvarelu, etnické téma a ložní tkaniny s floristickými ornamenty, větvemi a listy v eko stylu jsou efektivní převážně na příjemně chladivých, lesklých textiliích. Trendy bílou, krémovou a šedou ložnici osvěží moderní ložní prádlo v růžové a fialové barvě. Kombinace tkanin s různými geometrickými a květinovými vzory anebo například výšivkami zase přidává osobnost do moderní ložnice.

Moderní ložní tkaniny s kostkami a proužky anebo například cik cak potisky vypadají dynamicky a optimisticky. Abstraktní potisk v neutrálních a výrazných barvách, šedé a smetanové s černou a bílou jsou nejnovější trendy v povlečení, které nabízejí neobvyklé a zajímavé interiérové variace pro všechny moderní ložnice.

7 nejnovějších trendů v povlečení


1) Kreativní ložní soupravy, které jsou navrženy s novou inovativní technologií a 3d povlečení s rozličnými vzory dovedou vytvořit neobyčejnou atmosféru moderní ložnice.

2) Bělostné přírodní ložní prádlo, které zdůrazňuje měkké a neutrální barvy ložnice, podporuje zelené bydlení a eko styl interiéru.

3) Barevné a černobílé geometrické vzory, které obsahují například pruhy, kostky, či puntíky a abstraktní vzory působí vždy elegantně.

4) Povlečení s abstraktními potisky ve všech barvách duhy utvoří hravou atmosféru.

5) Květinové ložní soupravy navržené ve stylu akvarelu a inspirované přírodou, zjemňují interiéry a vytváří klidné a krásné ložnice.

6) Etnické ložní textilie přidávají osobnost do moderní každé ložnice.

7) Vintage vzory, elegantní tkaniny a klasické postele jsou nadčasové a luxusní.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadu ruského podzemního komplexu se snaží vědci rozluštit pomocí snímačů kosmických částic

Tech

V Číně jezdí nejrychlejší vlaky. Dočká se i Česko v nejbližších letech takto rychlých vlaků?

Dům a zahrada

Chcete kuchyň podrobit úpravám, ale nevíte si rady? Pomoci vám může umění Feng Shui

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu