Pevné skleněné dveře obohatí váš interiér

Skleněné dveře v interiéru jsou pohodlné a elegantní.
 Tipy a inspirace 
13. listopadu 2014 04:09 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Skleněné dveře jsou vynikající volbou, pokud chcete opticky zvětšit domácí interiéry, ale také obohatit moderní interiérový design přidáním více světla do vašich pokojů. Skleněné dveře činí interiér prostornějším a moderním - vytváří lehkou a veselou atmosféru.

Skleněné dveře vypadají skvěle v obývacím pokoji a ložnicích. Dělají koupelny a ložnice pocitově světlejší a pohodlnější. Skleněné dveře jsou ideální pro propojení interiérů se zimní zahradou nebo terasou. Skleněné dveře jsou vyrobeny z odolného tvrzeného skla, které není tak snadné rozbít, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Jediný problém je, že skleněné dveře jsou zcela transparentní a někdy je obtížné rozeznat uzavřené skleněné dveře od otevřených. Skleněné dveře musí být čisté aby vypadaly dobře, z čehož je jasné, že nejsou tou nejlepší volbou pro mladé rodiny s dětmi. Vnější a vnitřní výplň s matovaným nebo tónovaným sklem ulehčuje udržet je v úpravném vzhledu.

Takovéto dveře je možné vyrobit ve všech velikostech a stylech. Otočné i posuvné, vchodové i interiérové - dveře mohou mít atraktivní rám nebo mohou být bezrámové. Matované a zabarvené povrchy v kombinaci s krásným květinovým, pruhovaným nebo abstraktním vzorem dělají ze skleněných dveří pravé domácí dekorace.

Skleněné dveře v interiéru jsou pohodlné a elegantní. Sklo je materiál šetrný k životnímu prostředí, který je příjemný na pohled a na dotek. Kromě nádherného, stylového a exkluzivního vzhledu, moderní technologie umožňuje, aby byly velmi pevné a trvanlivé.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadu ruského podzemního komplexu se snaží vědci rozluštit pomocí snímačů kosmických částic

Tech

V Číně jezdí nejrychlejší vlaky. Dočká se i Česko v nejbližších letech takto rychlých vlaků?

Dům a zahrada

Chcete kuchyň podrobit úpravám, ale nevíte si rady? Pomoci vám může umění Feng Shui

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu