Pevné skleněné dveře obohatí váš interiér

Skleněné dveře v interiéru jsou pohodlné a elegantní.
 Tipy a inspirace 
13. listopadu 2014 04:09 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Skleněné dveře jsou vynikající volbou, pokud chcete opticky zvětšit domácí interiéry, ale také obohatit moderní interiérový design přidáním více světla do vašich pokojů. Skleněné dveře činí interiér prostornějším a moderním - vytváří lehkou a veselou atmosféru.

Skleněné dveře vypadají skvěle v obývacím pokoji a ložnicích. Dělají koupelny a ložnice pocitově světlejší a pohodlnější. Skleněné dveře jsou ideální pro propojení interiérů se zimní zahradou nebo terasou. Skleněné dveře jsou vyrobeny z odolného tvrzeného skla, které není tak snadné rozbít, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Jediný problém je, že skleněné dveře jsou zcela transparentní a někdy je obtížné rozeznat uzavřené skleněné dveře od otevřených. Skleněné dveře musí být čisté aby vypadaly dobře, z čehož je jasné, že nejsou tou nejlepší volbou pro mladé rodiny s dětmi. Vnější a vnitřní výplň s matovaným nebo tónovaným sklem ulehčuje udržet je v úpravném vzhledu.

Takovéto dveře je možné vyrobit ve všech velikostech a stylech. Otočné i posuvné, vchodové i interiérové - dveře mohou mít atraktivní rám nebo mohou být bezrámové. Matované a zabarvené povrchy v kombinaci s krásným květinovým, pruhovaným nebo abstraktním vzorem dělají ze skleněných dveří pravé domácí dekorace.

Skleněné dveře v interiéru jsou pohodlné a elegantní. Sklo je materiál šetrný k životnímu prostředí, který je příjemný na pohled a na dotek. Kromě nádherného, stylového a exkluzivního vzhledu, moderní technologie umožňuje, aby byly velmi pevné a trvanlivé.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci zjistili, co kromě genů vede k dlouhému životu

Tech

Nový dálkový letoun už je částečně hotový. Pohodlí pro cestující ale nepřinese

Dům a zahrada

Vypěstujte si asijskou superbylinu, zdroj cenných minerálů a vitaminů

Zavřít reklamu