Feng Shui exteriérové tipy

Feng shui domu je určeno jeho vnějškem, interiéry a prostředím.
 Exterier 
11. listopadu 2014 04:24 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Feng shui vytváří harmonii a energetickou rovnováhu kolem a uvnitř domu. Toto umění učí rozeznávat pozitivní a negativní energie okolního prostředí, a to včetně veškerých hmotných věcí a osob. Také umožňuje ovlivňovat prolínání energií v náš prospěch. Pozitivní energie posiluje, negativním naopak brání, či jejich následky alespoň potlačuje. Feng shui domu je určeno jeho vnějškem, interiéry a prostředím. Barva a styl střechy, úprava zahrady a interiéry jsou důležitými prvky feng shui, které pomáhají lidem dosáhnout lepšího zdraví, bohatství, lásky a štěstí.

Základem Feng shui je zajištění harmonie. Uspořádání prostoru podle těchto starobylých pravidel působí pozitivně na náš každodenní život a je tedy nesmírně užitečné. V poslední době se proto stále častěji setkáváme s praktickým využitím tohoto učení v oblasti projektování exteriérů a zahrad. Při návrhu domu, jeho exteriéru či interiéru podle tradičního Feng shui, bývají zohledněny i osobnosti obyvatel tak, aby v novém domově byla skutečně posilována pozitivní čchi každého z nich. Výsledný prostor, ve kterém správně proudí energie, vyvolává pozitivní pocity, napomáhá k rozvoji schopností i potlačení rušivých vlivů. Feng Shui mistři tvrdí, že neexistuje žádný důvod ke zlepšování čchi interiérů, v případě, že exteriér a okolí jsou negativní a nezdravé. Koupě domu může být vzrušující zážitek, když do procesu výběru nového domova zahrneme filozofii feng shui. Ať už jde o nákup nového domova, rekonstrukci toho stávajícího, nebo jen zdobení pomocí domácích dekorací, feng shui poskytuje znalosti, které vám umožní klid a pomohou moudře investovat vaše peníze.

Dobré feng shui, aplikované v exteriéru je důležitou součástí síly, koncentrované uvnitř domu. Vždy závisí na výběru vhodných střešních barev, stylu a sklonu střechy, řešení předzahrádky a prostoru před domem a jeho okolí obecně.

Správná konstrukce střechy a dobrý výběr střešní krytiny jsou živnou půdou pro pozitivní Feng Shui, stejně tak jako barvy a materiály, vybírané pro projektování zahrady.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadu ruského podzemního komplexu se snaží vědci rozluštit pomocí snímačů kosmických částic

Tech

V Číně jezdí nejrychlejší vlaky. Dočká se i Česko v nejbližších letech takto rychlých vlaků?

Dům a zahrada

Chcete kuchyň podrobit úpravám, ale nevíte si rady? Pomoci vám může umění Feng Shui

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu