Kouzlo malého balkonu

Malý balkon se zástěnou a závěsnými květináči vypadá útulně a příjemně.
 Tipy a inspirace 
07. listopadu 2014 05:50 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Malý balkon může nabídnout okouzlující venkovní posezení a poměrně překvapivé rozšíření drobnější, přilehlé místnosti. I ten nejmenší balkónek je nástrojem, který napomáhá propojení interiérů s přírodou ve velmi atraktivním stylu.

Malý balkon se zástěnou a závěsnými květináči vypadá útulně a příjemně. Zaručeně nabízí ideální venkovní posezení pro snídani anebo odpolední kávu na čerstvém vzduchu. Venkovní koberec – nejlépe běhoun, židle, květiny a rostliny v atraktivních nádobách jsou vše, co potřebujete k vytvoření ráje, přímo na vašem balkóně.

Malý, skladný stůl s odpovídajícími židlemi je skvělý pro stolování a pohoštění návštěv. Dekorační polštáře a přikrývky, stínící rohože a venkovní žaluzie přidají komfort a propůjčí prostoru měkkost a barevnost. Skromné exteriérové dekorace a vodní prvky vytvářejí nádherné akcenty, které přidávají klid a život. S venkovním bazénkem pro ptáky zase vytvoříte uklidňující atmosféru.

Zelené rostliny a květiny transformují design balkonů a malých teras do příjemných oáz potěší oko každého milovníka přírody a krásy. Plazivé rostliny i květiny, visící svými okvětními kalichy ze stropu nebo zdi jsou nádherné a navíc ozvláštní balkon, který pak bude vypadat, jako by se na něj právě spustil květinový deštík.

Balkon s rostlinami vypadá atraktivně i tehdy, jedná-li se například o sukulenty, anebo zakrslé keříky a stromky. Jakýkoliv balkon se může stát pohodlným venkovním a současně obytným prostorem, a to pomocí několika snadných kroků a správných konstrukčních prvků. Bistro set, židlička, nebo komfortní lavice s dekoračními polštáři a několik květináčů s rostlinami jsou skvělým univerzálním řešením pro všechny malé balkony.

Strategicky umístěný venkovní koberec pomáhá definovat místo k posezení atraktivním, levným a pohodlným způsobem. Nákup venkovního běhounu, nebo malba na podlaze jsou dva laciné a efektivní způsoby, jak zlepšit vzhled malého balkonku a vytvořit útulné a příjemné venkovní posezení.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci mají ambiciózní plán. Jedna biologická firma se chystá pomocí nových technologií vzkřísit...

Tech

Americká bezposádková loď umí sama vypouštět ty nejnebezpečnější rakety světa

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Zavřít reklamu