Kouzlo malého balkonu

Malý balkon se zástěnou a závěsnými květináči vypadá útulně a příjemně.
 Tipy a inspirace 
07. listopadu 2014 05:50 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Malý balkon může nabídnout okouzlující venkovní posezení a poměrně překvapivé rozšíření drobnější, přilehlé místnosti. I ten nejmenší balkónek je nástrojem, který napomáhá propojení interiérů s přírodou ve velmi atraktivním stylu.

Malý balkon se zástěnou a závěsnými květináči vypadá útulně a příjemně. Zaručeně nabízí ideální venkovní posezení pro snídani anebo odpolední kávu na čerstvém vzduchu. Venkovní koberec – nejlépe běhoun, židle, květiny a rostliny v atraktivních nádobách jsou vše, co potřebujete k vytvoření ráje, přímo na vašem balkóně.

Malý, skladný stůl s odpovídajícími židlemi je skvělý pro stolování a pohoštění návštěv. Dekorační polštáře a přikrývky, stínící rohože a venkovní žaluzie přidají komfort a propůjčí prostoru měkkost a barevnost. Skromné exteriérové dekorace a vodní prvky vytvářejí nádherné akcenty, které přidávají klid a život. S venkovním bazénkem pro ptáky zase vytvoříte uklidňující atmosféru.

Zelené rostliny a květiny transformují design balkonů a malých teras do příjemných oáz potěší oko každého milovníka přírody a krásy. Plazivé rostliny i květiny, visící svými okvětními kalichy ze stropu nebo zdi jsou nádherné a navíc ozvláštní balkon, který pak bude vypadat, jako by se na něj právě spustil květinový deštík.

Balkon s rostlinami vypadá atraktivně i tehdy, jedná-li se například o sukulenty, anebo zakrslé keříky a stromky. Jakýkoliv balkon se může stát pohodlným venkovním a současně obytným prostorem, a to pomocí několika snadných kroků a správných konstrukčních prvků. Bistro set, židlička, nebo komfortní lavice s dekoračními polštáři a několik květináčů s rostlinami jsou skvělým univerzálním řešením pro všechny malé balkony.

Strategicky umístěný venkovní koberec pomáhá definovat místo k posezení atraktivním, levným a pohodlným způsobem. Nákup venkovního běhounu, nebo malba na podlaze jsou dva laciné a efektivní způsoby, jak zlepšit vzhled malého balkonku a vytvořit útulné a příjemné venkovní posezení.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadu ruského podzemního komplexu se snaží vědci rozluštit pomocí snímačů kosmických částic

Tech

V Číně jezdí nejrychlejší vlaky. Dočká se i Česko v nejbližších letech takto rychlých vlaků?

Dům a zahrada

Chcete kuchyň podrobit úpravám, ale nevíte si rady? Pomoci vám může umění Feng Shui

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu