Foto-závěsy přinášejí do interiéru moderní umění

 Technika 
06. listopadu 2014 09:39 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Digitální fotografie a změnila nejen vnímání světa umění, ale také výrazně ovlivnila svět bydlení.  / inStory.cz
Impozantní a vskutku maximálně osobité okenní závěsy s fotografickou aplikací lze považovat za stylové dekorační doplňky v nichž se snoubí inovativní a barevný design se zajímavými trendy motivy. Fotografie a digitální tisk představují celistvý koncept umění, které přidá krásu do moderních interiérů a vytvoří úžasné pokoje s osobností. Moderní okenní závěsy s obrázky květin, zvířat, krajin, velkých měst, proslulých budov a pláží vytváří charismatické ozdobné doplňky, které změní výzdobu domova a přinášejí moderní atmosféru do oblasti dekorování oken.

Současný digitální tisk nabízí skvělé příležitosti k vytvoření pohádkových moderních interiérů s uměleckými tisky na okenních závěsech. Tyto moderní závěsy a žaluzie jsou zkrátka něco zcela nového a neotřelého. Jde o ozdobné doplňky, vytvořené pomocí digitální technologie tisku.

Foto závěsy a žaluzie jsou úžasný způsob, jak vytvořit jedinečný a velmi intimní interiér. Krásné fotografické obrazy pomáhají zkrášlit stěny a okna pomocí barevných výjevů a vyobrazení květin, domácích mazlíčků anebo rovnou vašich ratolestí. Foto záclony dodají interiéru charakter a pozvednou jeho vzhled na jakousi vyšší úroveň.

Krásné látkové závěsy s potiskem vytváří výjimečné ozdobné doplňky, které jsou jedinečné, smysluplné a dramatické. Závěsy a žaluzie s uměleckými tisky představují úžasné gró a nabízejí univerzální umělecká díla, která jsou vhodná do každého interiéru.

Okenní stínidla s barevnými, velkými a působivými obrazy kombinují umění a moderní technologie digitálního tisku. Současně také nabízejí skvělé možnosti, jak vyšperkovat okna unikátními uměleckými tisky, které vypadají jako slavné obrazy nebo fotografie. Digitální tisk mění okenní žaluzie a rolety na velmi atraktivní, výstřední a moderní dekorativní doplňky.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera heavy metalového bouřliváka Ozzyho Ozbourna, Kelly je těhotná

Styl

Coldbrew, opravdová lahůdka nebo další hipster trend?

Dům a zahrada

Slimáci jsou neúprosní a dokáží zlikvidovat celou vaši úrodu. Jejich invazi se můžete bránit

Zavřít reklamu