Midori Uchi - dům inspirovaný Japonskem

 Exterier 
05. listopadu 2014 05:34 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Midori Uchi je japonský výraz pro zelené bydlení, které je hlavním konceptem tohoto úžasného domu.  / inStory.cz
Midori Uchi je moderní dům, okouzlující a exotický, ekologicky šetrný a esteticky krásný. Pyšní se oceněním za maximálně ekologický design a úsporné standardy bydlení. Architektonický design nabízí skvělou inspiraci pro moderní eko stavebnictví, neboť za předpokladu dodržení norem šetrného, „zeleného“, stavebního vývoje, představuje současně také super designový projekt, který si s ohledem na krásu, estetiku a trendy nepřipouští žádné kompromisy. Midori Uchi je moderní dům, který je vybaven ultra ekologickým zařízením. Vznik celého domu provázely důmyslné projektové inovace a stavební postupy, které rozhodně nešetřily přírodními a ekologicky nezávadnými materiály. Moderní budova nabízí světlé a stylové obytné prostory pro pohodlné a úporné bydlení v metropolitním a přesto nostalgickém městě, Vancouveru.

Stavba a celý její koncept byly vybudovány tak, aby dům po svém dokončení vyrobil více energie, než spotřebuje. Inovativní úsporný plán domu Midori Uchi je proto jedním z nejvíce ekologicky šetrných domů v celé Kanadě. Moderní architektonický základ navrhli a vyvinuli architekti a projektanti z Naikoon Contracting a architektonického studia Kerschbaumer Design. Tento impozantní, pohodlný kanadský dům je pojmenován po svém nejvýznamnějším rysu - zeleném designu, který je bezesporu kultovním a vůdčím trendem budoucího vývoje architektury a stavebnictví vůbec.

Exteriér a interiér ukazují vliv japonských domů a spojují jejich jednoduchost a funkčnost s jedinečným vzhledem a klidnou atmosférou, které zase patří mezi přednosti kanadské krajiny a příjemného prostředí. Midori Uchi je japonský výraz pro zelené bydlení, které je hlavním konceptem tohoto úžasného domu. Tento hi-tech dům budoucnosti je jedním z nejvíce energeticky účinných a ekonomických rezidencí ve vyšší společenské třídě mezi stavbami. Design kombinuje state-of-the-art výrobní energetické systémy a konzervační schopnosti, stejně tak bravurně a s noblesou, jako dovede využívat vodní filtrační systém a při tom si zachovávat nádherný, Japonskem inspirovaný vzhled.

Japonské vlivy pomáhají vytvořit prostorný a vzdušný interiér, jehož prostory prostupuje příjemné a klidné venkovní prostředí. Obytné plochy s ozdobnou zástěnou mající funkci stínění a současně posuvného dělícího prvku, skutečně dovedou pozorovateli vyrazit dech svou lehkostí a noblesou. Ultra eko dům odráží moderní ekologické trendy, čímž poskytuje inspiraci architektům a fanouškům zeleného bydlení po celém světě. Jeho jedinečná konstrukce přispívá k úsilí komunity a města o snížení ekologického dopadu. Tento nádherný, komfortní a energeticky úsporný dům pro rodinu, kombinuje inovace, ekologické technologie a atraktivní architekturu lusknutím prstů.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ivanka Trump se prohání v Egyptě na velbloudech jen několik dní poté, co prasklo, že donáší FBI na svého...

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte