Luxusní skleněný dům s působivými skleněnými stěnami a světelným designem

 Exterier 
31. října 2014 05:01 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Luxusní skleněný dům předvádí úžasný design exteriéru a interiéru, stylové pokoje a řadu prvků, které zprostředkovávají okouzlující atmosféru a moderní stylový nádech. I  / inStory.cz
Impozantní skleněná konstrukce s otevíracími, svislými, skleněnými panely obohacuje obývací pokoj a jídelnu nádherným výhledem na okouzlující krajinu. Vyvýšené jezírko s rybkami a kóje s prosklenými stěnami vytvářejí vskutku impozantní design exteriéru.

Masivní elegantní terasa, půlkruhová fasáda s otevírací skleněnou stěnou a venkovní osvětlení vytvářející kouzelnou hru světel jsou skutečným uměleckým dílem mimořádného plánování prostoru. Koncepční rozvržení a nenásilně zařízený interiér s designovým nábytkem dělají z tohoto luxusního moderního domu v Jižní Africe opravdový skvost.

Skleněný dům od architekta Nico van der Meulena je coby artefakt maximálně dramatický a povzbuzující. Moderní interiéry mají úžasný prostor, poskytující možnost světelného designu a velkolepé skleněné stěny celému světelnému představení jenom přidávají grády, když se jimi láme denní světlo. Otevřený obývací prostor vypadá velmi prostorně a vzdušně s příjemným, přirozeným světlem a nabízí příjemný výhled do klidného dvorku.

Ocelové gravírování a skleněné průčelí vede do krásných bytových interiérů v přízemí. Vyvýšené jezírko s rybkami je obklopeno nádhernými zelenými trávníky a vytváří ohromující centrum dvora. Prosklená stěna s mnoha dveřmi propojuje dvůr s moderními interiéry a vytváří nádherné životní prostory pro luxusní bydlení s velkým bazénem, domácím barem a krásným dvorkem.

Tento luxusní a okouzlující domov nabízí komfortní a stylové pokoje s moderními krby na terase. Moderní projekt má uměleckou galerii, posilovnu, velkou garáž v suterénu a hlavní apartmá s vestavěným kuchyňským koutem. Exkluzivní a elegantní, taková je moderní koupelna s prosklenými stěnami a automatickými roletami, které umožňují výhled zevnitř a zároveň poskytují soukromí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu