LED panely, určené pro stropní instalace dovedou vyčarovat v interiéru krásné divadlo, třeba ve stylu modré oblohy

LED panely, určené pro stropní instalace dovedou vyčarovat v interiéru krásné divadlo, třeba ve stylu modré oblohy.
 Technika 
02. listopadu 2014 05:33 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Dodávají modernímu interiérovému designu hloubku a vytváří v prostoru obytných místností velmi svěží a vzdušnou atmosféru. Technologicky brilantní, úsporné a kreativní stropní LED panely, jsou výsledkem dokonalého propojení eko technologie a mnohaletých zkušeností v oboru personalizovaného prostředí pro život, ovlivněného umělým osvětlením. Umožňují obyvatelům interiéru, kde jsou nainstalovány, kochat se pohledem na modré nebe, aniž by opustili budovu a v neposlední řadě, především přináší ty nejkrásnější sny našim nejmenším.

LED panely představují způsob, jak vytvořit moderní interiér s charakteristickými prvky a vizuálními aspekty, zpravidla náležícími výhradně exteriéru. Lidé mohou pracovat v kancelářích se stropní konstrukcí s LED panely, která vypadá jako modré nebe s krásnými mraky a sluncem. LED stropy z vytváří tyto nádherné a příjemné vizuální iluze, čímž pozitivně ovlivňují lidskou psychiku a vnímání.

Menší modelové řady čtvercových, LED stropních panelů disponují rozměry přibližně kolem 130 cm. Tyto desky lze připevnit ke stropu, kde vytvářejí nenápadné a nerušivé konstrukce s možností kdykoliv si dopřát příjemného pohledu na krásu modré oblohy. Červené, modré, zelené a bílé LED světlo je možné mezi sebou různě kombinovat a vytvořit tak stropní instalace, které napodobují denní světlo nebo večerní oblohu. Jasné nebe a nádherné světlé mraky mohou být přidány do LED stropních panelů pro zvýraznění prostoru a jeho otevřenosti skutečně v jakémkoliv moderním interiéru. Je možné přidat mraky, které se pohybují po obloze v různých směrech a mnoha volitelnými rychlostmi. Stropní panely s integrovanou LED technologií úsporných zdrojů světla tak hravě vytvářejí ohromující design.

Návrháři tvrdí, že podle experimentů a výzkumu, LED stropní panely výrazně zvyšují efektivitu zaměstnanců v kancelářích. Umělou oblohu, vyvinutou návrháři z Fraunhoferova ústavu, lidé podvědomě vnímají jako skutečné mraky a slunce, což má pozitivní vliv na jejich náladu a zlepšuje schopnost soustředit se na daný úkol.

Umělé stropní konstrukce s krásnými LED stropními panely vytvářejí dramatickou změnu v osvětlení v kanceláři, kde zvyšují produktivitu práce a zlepšují náladu zaměstnanců. LED stropní panely jsou zvláště užitečné v zimě, kdy lidé zažívají deprese a trápí je únava, což má na svědomí především nedostatek přirozeného denního světla. Nová úsporná a ekologická technologie může být použita pro moderní interiérový design a prostory, které jsou třeba i zcela bez oken, jako je tomu například v případě interiérů v suterénu.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

V sedmdesátých letech vědci předpověděli, že naše civilizace zkolabuje v tomto století. Podle nové studie...

Tech

Izraelská technologie má být schopná na Měsíci vyrábět kyslík

Dům a zahrada

Jak rekultivovat zahradu po přívalových deštích a záplavách

Zavřít reklamu