LED panely, určené pro stropní instalace dovedou vyčarovat v interiéru krásné divadlo, třeba ve stylu modré oblohy

 Technika 
02. listopadu 2014 05:33 / Marie Popelková
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
LED panely, určené pro stropní instalace dovedou vyčarovat v interiéru krásné divadlo, třeba ve stylu modré oblohy.  / inStory.cz
Dodávají modernímu interiérovému designu hloubku a vytváří v prostoru obytných místností velmi svěží a vzdušnou atmosféru. Technologicky brilantní, úsporné a kreativní stropní LED panely, jsou výsledkem dokonalého propojení eko technologie a mnohaletých zkušeností v oboru personalizovaného prostředí pro život, ovlivněného umělým osvětlením. Umožňují obyvatelům interiéru, kde jsou nainstalovány, kochat se pohledem na modré nebe, aniž by opustili budovu a v neposlední řadě, především přináší ty nejkrásnější sny našim nejmenším.

LED panely představují způsob, jak vytvořit moderní interiér s charakteristickými prvky a vizuálními aspekty, zpravidla náležícími výhradně exteriéru. Lidé mohou pracovat v kancelářích se stropní konstrukcí s LED panely, která vypadá jako modré nebe s krásnými mraky a sluncem. LED stropy z vytváří tyto nádherné a příjemné vizuální iluze, čímž pozitivně ovlivňují lidskou psychiku a vnímání.

Menší modelové řady čtvercových, LED stropních panelů disponují rozměry přibližně kolem 130 cm. Tyto desky lze připevnit ke stropu, kde vytvářejí nenápadné a nerušivé konstrukce s možností kdykoliv si dopřát příjemného pohledu na krásu modré oblohy. Červené, modré, zelené a bílé LED světlo je možné mezi sebou různě kombinovat a vytvořit tak stropní instalace, které napodobují denní světlo nebo večerní oblohu. Jasné nebe a nádherné světlé mraky mohou být přidány do LED stropních panelů pro zvýraznění prostoru a jeho otevřenosti skutečně v jakémkoliv moderním interiéru. Je možné přidat mraky, které se pohybují po obloze v různých směrech a mnoha volitelnými rychlostmi. Stropní panely s integrovanou LED technologií úsporných zdrojů světla tak hravě vytvářejí ohromující design.

Návrháři tvrdí, že podle experimentů a výzkumu, LED stropní panely výrazně zvyšují efektivitu zaměstnanců v kancelářích. Umělou oblohu, vyvinutou návrháři z Fraunhoferova ústavu, lidé podvědomě vnímají jako skutečné mraky a slunce, což má pozitivní vliv na jejich náladu a zlepšuje schopnost soustředit se na daný úkol.

Umělé stropní konstrukce s krásnými LED stropními panely vytvářejí dramatickou změnu v osvětlení v kanceláři, kde zvyšují produktivitu práce a zlepšují náladu zaměstnanců. LED stropní panely jsou zvláště užitečné v zimě, kdy lidé zažívají deprese a trápí je únava, což má na svědomí především nedostatek přirozeného denního světla. Nová úsporná a ekologická technologie může být použita pro moderní interiérový design a prostory, které jsou třeba i zcela bez oken, jako je tomu například v případě interiérů v suterénu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Madonnina dcera Lourdes promluvila o tom, proč se od své slavné matky distancovala hned po střední škole a...

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu