Moderní trendy v designu koupelnových skříněk a toaletek

Moderní toaletní stolky lze vybírat v sadách anebo designových setech s umyvadlovými mísami, zrcadly a otevřenými policemi.
 Tipy a inspirace 
04. listopadu 2014 05:56 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Moderní koupelnové skříňky a toaletní stolky v prostorově úsporném moderním stylu jsou ideální doplněk, který zvyšuje krásu a styl vašeho domova.

Cool koupelnové skříňky, nábytek, vybavení, dekorace, doplňky a toaletní stolky mají úložné prostory, které jsou dobře navrženy tak, aby vyhovovaly každodennímu využití koupelny, a to za předpokladu zachování standardů odolnosti vůči vlhkosti, která je tak typická právě pro interiéry koupelen. Umyvadla jsou k dispozici v mnoha tvůrčích a elegantních modelech, stylech, velikostech, tvarech, materiálech, povrchových úpravách a barvách.

Moderní toaletní stolky lze vybírat v sadách anebo designových setech s umyvadlovými mísami, zrcadly a otevřenými policemi nebo skříněmi pro skladování. Veškeré tyto zařizovací předměty a nezbytnosti moderních koupelen jsou funkční a velmi atraktivní. Stylová koupelnová zrcadla již neobtěžkávají mohutné a těžké obruby – naopak jsou příjemně tvarovaná a zpravidla bezrámová nebo eventuálně s rámečky v moderním minimalistickém, art deco a vintage stylu.

Koupelnové toaletní desky jsou vyrobené z odolných, přírodních i umělých materiálů, vybavených sofistikovanou povrchovou úpravou, která zaručuje jejich maximální životnost a odolnost proti poškození. Aktuálně jsou v módě především toaletky, které mají jednoduchý a elegantní design v přírodních tmavých a světlých barvách.

Módní koupelnové skříňky se vejdou pod umyvadlo a nezřídka mají také kolečka, která z nich dělají pohodlný úložný prostor s prvky dynamického a flexibilního nábytku. Modernizace koupelny zahrnuje změnu klasického, solitérního jedno-umyvadla na dvojité, zpravidla doprovázené samostatnou pánskou a dámskou skříňkou. Velké úložné prostory a dvě umyvadla mohou pohodlně obsloužit dvě osoby najednou, čímž poskytují maximální komfort při pobytu v interiéru koupelny.

Změna desek koupelnového nábytku na neporézní povrchy jako přírodní travertin, je jedním z praktických designových trendů, které vám mohou pomoci vybrat ten správný materiál pro vaši koupelnu. Tyto odolné a atraktivní povrchy zabraňují vzniku i množení škodlivých bakterií a mikroorganismů a současně také vytváří stylový vzhled každé koupelny.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Chtěli byste vědět, kdy zemřete? Vědci hledají teorie, jak výsledek poměrně jednoduše zjistit

Tech

Ve vojenských laboratořích zřejmě vzniká zbraň, která bude umět zabíjet na základě zadání DNA nebo...

Dům a zahrada

Kotoučová pila je dobrý pomocník, dodržujte ale zásady bezpečnosti

Zavřít reklamu