Moderní trendy v designu koupelnových skříněk a toaletek

Moderní toaletní stolky lze vybírat v sadách anebo designových setech s umyvadlovými mísami, zrcadly a otevřenými policemi.
 Tipy a inspirace 
04. listopadu 2014 05:56 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Moderní koupelnové skříňky a toaletní stolky v prostorově úsporném moderním stylu jsou ideální doplněk, který zvyšuje krásu a styl vašeho domova.

Cool koupelnové skříňky, nábytek, vybavení, dekorace, doplňky a toaletní stolky mají úložné prostory, které jsou dobře navrženy tak, aby vyhovovaly každodennímu využití koupelny, a to za předpokladu zachování standardů odolnosti vůči vlhkosti, která je tak typická právě pro interiéry koupelen. Umyvadla jsou k dispozici v mnoha tvůrčích a elegantních modelech, stylech, velikostech, tvarech, materiálech, povrchových úpravách a barvách.

Moderní toaletní stolky lze vybírat v sadách anebo designových setech s umyvadlovými mísami, zrcadly a otevřenými policemi nebo skříněmi pro skladování. Veškeré tyto zařizovací předměty a nezbytnosti moderních koupelen jsou funkční a velmi atraktivní. Stylová koupelnová zrcadla již neobtěžkávají mohutné a těžké obruby – naopak jsou příjemně tvarovaná a zpravidla bezrámová nebo eventuálně s rámečky v moderním minimalistickém, art deco a vintage stylu.

Koupelnové toaletní desky jsou vyrobené z odolných, přírodních i umělých materiálů, vybavených sofistikovanou povrchovou úpravou, která zaručuje jejich maximální životnost a odolnost proti poškození. Aktuálně jsou v módě především toaletky, které mají jednoduchý a elegantní design v přírodních tmavých a světlých barvách.

Módní koupelnové skříňky se vejdou pod umyvadlo a nezřídka mají také kolečka, která z nich dělají pohodlný úložný prostor s prvky dynamického a flexibilního nábytku. Modernizace koupelny zahrnuje změnu klasického, solitérního jedno-umyvadla na dvojité, zpravidla doprovázené samostatnou pánskou a dámskou skříňkou. Velké úložné prostory a dvě umyvadla mohou pohodlně obsloužit dvě osoby najednou, čímž poskytují maximální komfort při pobytu v interiéru koupelny.

Změna desek koupelnového nábytku na neporézní povrchy jako přírodní travertin, je jedním z praktických designových trendů, které vám mohou pomoci vybrat ten správný materiál pro vaši koupelnu. Tyto odolné a atraktivní povrchy zabraňují vzniku i množení škodlivých bakterií a mikroorganismů a současně také vytváří stylový vzhled každé koupelny.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Rusko hrozí opuštěním programu Mezinárodní vesmírné stanice kvůli sankcím USA

Tech

Nejnovější testy sítí 6G přinášejí překvapivé výsledky

Dům a zahrada

Vyrobte si krásnou a originální dekoraci. Výroba živého obrazu není drahá ani složitá

Zavřít reklamu