Dekorace venkovních prostor

Zvažte rozšíření domácích interiérů a propojte vaše stávající obytné prostory s přírodou.
 Exterier 
08. listopadu 2014 05:22 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Vytváření venkovních zátiší je skvělý nápad, který vám pomůže zvětšit životní prostor. Velké domy a byty jsou drahé, ale dokonce i malé venkovní prostory pomohou splnit funkční požadavky. Teplé dny nás zvou, aby trávili více času na balkonech a terasách. Slunečné počasí vybízí k vytvoření venkovního posezení s příjemným a komfortním nábytkem. Zvažte rozšíření domácích interiérů zevnitř ven a propojte vaše stávající obytné prostory s přírodou.

Na zahradě se dá dělat spousta věcí. Většinou na ní pracujeme, ale zahrada je také vhodným místem k odpočinku. Jistě mi dáte za pravdu, že se dá sedět i na nařezaných kmenech, ale naše sedací partie si jistě zaslouží vlídnější zacházení. Sortiment zahradního nábytku je skutečně široký, od jednoduchých skládacích lehátek, přes odpočívací a polohovací křesla, až po celé sedací nebo i jídelní soupravy s rozkládacími stoly, servírovacími a odkládacími stolky. Relaxaci na zahradě – ať už vsedě nebo vleže – zpříjemní také houpací lavice a slunečníky.

Dobře projektované a atraktivně zařízené venkovní posezení vytvořit báječný život i v malých domácnostech. Venkovní obytný prostor zvětší obytnou plochu a zlepší funkčnost domu. Mnohé aktivity mohou být prováděny venku. Funkční a pohodlné outdoorová odpočívadla, letní kuchyně a balkónové konstrukce umožňují si venku užívat ve velkém stylu. Venkovní lehátka a houpací židle, příjemný zahradní nábytek pro venkovní posezení a atraktivní květináče s květinami vytvoří krásné venkovní prostory pro celou rodinu.

Venkovní odpočívadla mohou být transformována do malých domácích kanceláří na čerstvém vzduchu, nebo projektována jako malé ložnice anebo rovnou dílny. Je úžasné moci zůstat venku na jaře, v létě i na podzim. Kreativní design a dekor venkovního prostoru umožňují pracovat a odpočívat ve velkém stylu a s trochou slunečního svitu. Nápady pro dekorace a zařizování takovýchto prostor jsou zpravidla levné, neformální a osobní. Venkovní prostory lze snadno transformovat od malých domácích kanceláří až k venkovním posezením pro velké letní party.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

I bez nových projektů na fosilní paliva se bude Země stále oteplovat o 1,5 stupně Celsia ročně

Tech

Toto je nejmenší implantovatelný čip na světě. Sloužit má především v medicíně

Dům a zahrada

Nenechte svilušky vysát život z vašich rostlin. Vyzkoušejte několik šetrných fíglů, které na ně...

Zavřít reklamu