Neviditelné umění v kuchyni

 Tipy a inspirace 
11. listopadu 2014 04:53 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Moderní design kuchyně odhaluje spotřebiče a kuchyňské úložné prostory pouze, když je to nutné.  / inStory.cz
Nejnovější trendy přinášejí kuchyně, které vypadají spíše jako jídelny, a ne jako tradiční místa pro ukládání potravin a přípravu jídla. Jedním z hlavních kuchyňských trendů je skrývání úložných prostor za krásná a elegantní dvířka na policích se žaluziemi a dekorativními panely.

Moderní design kuchyně odhaluje spotřebiče a kuchyňské úložné prostory pouze tehdy, pakliže je aktuálně budete potřebovat. Zdobí je zpravidla hladký povrch záslepných prvků, který dokonale doprovází čistý design interiéru a zachovává pořádek a uklizený prostor po celý zbytek dne. Když jsou zavřené, dekorativní panely a police s žaluziemi vypadají jako stylové stěny, čímž se zvedne estetická úroveň designu celé kuchyně.

Ozdobné panely a žaluzie, ovládané, zpravidla drobným a dokonale ukrytým tlačítkem, skryjí kuchyňské police s malými spotřebiči a nádobím, čímž dodají pohodlí a ergonomický charakter jakékoliv moderní kuchyni. Současný design, inspirovaný podkrovním bydlením, změní kuchyňské linky na krásné, ucelené stěny a současně transformuje kuchyňské ostrůvky do fantastického nábytku.

Když jsou dekorativní panely a žaluzie otevřené, světla se zapnou a poskytují funkční pracovní prostor pro vaření a práci na kuchyňské lince. Po jejich uzavření zase moderní kuchyňský kout vypadá spíše jako stylově zařízený pokoj se záhadným, nicméně moderním nábytkem.

Malé dekorační panely fungují jako rolety anebo žaluzie a lze je otevřít nebo zavřít i na dálku. Vnímání současného designu kuchyně se mění s různými kombinacemi otevřených a uzavřených skříněk a polic, takže zůstává zachována priorita uskladňování a nechybí ani tradiční prvek chytrých úložných systémů. Dálkové ovládání krycí funkce činí kuchyni mnohem pohodlnější. Kuchyňská linka se tak stává flexibilní, univerzální a elegantní, přičemž umožňuje otevírat a zavírat různé police, v závislosti na vašich potřebách. Například, police s krásnými nádobím mohou být otevřeny, zatímco vaše rodina večeří, aby se všichni její členové mohli kochat pohledem na porcelánové skvosty a křišťálové sklenice. Otevřená police se spotřebiči a vybavením, či pult s varnou deskou a dřezem umožní připravit jídlo ve velkém stylu. Pak můžete tyto oblasti uzavřít a užijte si rodinnou večeři v prostředí plném uspořádaného klidu a ničím nerušené krásy.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera heavy metalového bouřliváka Ozzyho Ozbourna, Kelly je těhotná

Styl

Coldbrew, opravdová lahůdka nebo další hipster trend?

Tech

Tahle elektrická nákupní taška je překvapivě levná. Na dálnici s ní ale nejezděte

Zavřít reklamu