Ovládněte kouzlo infrasauny

Infrasauna je skvělý doplněk pro moderní dům, ale i větší byt – například loftový anebo mezonetový.
 Technika 
18. listopadu 2014 04:46 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Dřevěné kabiny pro infračervené sauny vytváří teplé a atraktivní prostředí i v případě stroze a minimalisticky zařízených interiérů. Činí moderní koupelnu více funkční a pomáhají v dnešním uspěchaném světě čistit naše tělo od toxinů v pohodlí domova.

Infrasauna dokonale revitalizuje celé lidské tělo, které je negativně ovlivněno výfukovými plyny a průmyslovými emisemi, které jsou ve všech velkých městech. Sauna jako taková obecně pomáhá tělu zbavit se nebezpečných chemických látek a toxinů z jídla a vzduchu. Jde o příjemný způsob, jak pomoci tělu zabránit hromadění nebezpečných látek a toxinů v buňkách.

Infrasauna se současnými technickými vymoženostmi je další šikovný nástroj, který pomáhá lidské tělo zachovat zdravé a krásné. Lázeňské a kosmetické procedury se všemi jejich příjemnými projevy a především příznivými výsledky můžete tak jednoduše mít u sebe doma a užívat si jich každý den. Poslední výzkumy ukazují, že sauna má pozitivní vliv na lidský organismus, urychluje zotavení a čištění těla a infračervené sauny, obohacené o infra-světlo v saunových kabinách, jsou jedním z těch nejefektivních nástrojů pro zlepšení zdraví a nálady.

Infra-záření, ale i elektrická nebo krbová, saunová kamna mají překvapivě jen málo společného. Charakteristickým rysem sauny s infra ohřevem je přímý ohřev těla a světelná terapie. Současné keramické infrazářiče nasměrují energii přímo do těla. V tradiční sauně s elektrickým topením nebo kamny na dřevo jde energie přednostně do kamenů, pak do vzduchu a pak teprve do těla a dřevěné konstrukce. Infrazářič v saunové kabině používá metodu přenosu tepla pomocí infračervené vlny, která se liší od způsobu, jakým pracují mikrovlnné trouby, rentgen a UV záření. Infrazářiče umožňují hluboké proniknutí a ohřev tělesných tkání.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Chtěli byste vědět, kdy zemřete? Vědci hledají teorie, jak výsledek poměrně jednoduše zjistit

Tech

Ve vojenských laboratořích zřejmě vzniká zbraň, která bude umět zabíjet na základě zadání DNA nebo...

Dům a zahrada

Kotoučová pila je dobrý pomocník, dodržujte ale zásady bezpečnosti

Zavřít reklamu