Kreativní způsoby, jak přidat nádech retra do moderního interiéru

Moderní interiéry obohacené o akcenty v retro stylu vypadají zajímavě, eklekticky a jedinečně. Zde je několik kreativních způsobů, jak přidat retro styl do vašeho interiéru.
 Tipy a inspirace 
17. listopadu 2014 05:37 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Odvážné kombinace dekoračních materiálů, textur a barev vytváří originální, překvapující, zajímavý a pestrý interiérový design s nádechem retro stylu. Unikátní nábytek ve stylu vintage, výrazné vzory, zajímavé textury a barvy stěn, které jsou spojeny s retrem umožňují experimentovat s atmosférou vašeho interiéru. Pokud máte rádi velké obrazy a výrazné vzory, můžete je vnést do svého interiérového designu pomocí moderních tapet, obrazů nebo dekorativních tkanin v tomto oldschoolovém stylu.

Detaily v retro stylu a unikátní doplňky učiní váš interiér šik a elegantním. Starožitný nábytek a dekorace, moderní tapety nebo geometrické vzory v retro stylu krásně zvýrazňují moderní interiéry. Také můžete použít stylové pastelové a tlumené odstíny barev, které přinášejí nostalgickou atmosféru do moderního interiéru.

Měkké a příjemné barvy pokojů, luxusní přírodní domácí textilie a půvabné dekorativní vzory se nádherně snoubí s moderním lakovaným nábytkem i s přírodními materiály jako je kůže, dřevo, sklo a keramika. Moderní design interiéru v minimalistickém stylu může být obohacen několika akcenty třeba zrovna ve stylu vintage. Jednoduchý moderní nábytek a stěny zdobené v retro stylu vytváří zajímavé a veselé prostory.

Obyčejný moderní nábytek můžeme transformovat do vintage stylu pomocí potahové pytloviny a barevných detailů. Je snadné přidat originální a zajímavé, ručně vyrobené dekorace ve stylu old school retra do vašich pokojů a zlepšit tak design celého interiéru. Experti na interiérový design doporučují, abyste se inspirovali vlastní představou o stylu retro. Použít můžete cokoli. Dokonce i běžné talíře mohou být snadno přeměněny na umělecká díla, stačí jen trocha kreativity a smysl pro styl.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci zjistili, co kromě genů vede k dlouhému životu

Tech

Nový dálkový letoun už je částečně hotový. Pohodlí pro cestující ale nepřinese

Dům a zahrada

Pár tipů, jak udělat domov ekologicky přívětivější

Zavřít reklamu