Kreativní způsoby, jak přidat nádech retra do moderního interiéru

Moderní interiéry obohacené o akcenty v retro stylu vypadají zajímavě, eklekticky a jedinečně. Zde je několik kreativních způsobů, jak přidat retro styl do vašeho interiéru.
 Tipy a inspirace 
17. listopadu 2014 05:37 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Odvážné kombinace dekoračních materiálů, textur a barev vytváří originální, překvapující, zajímavý a pestrý interiérový design s nádechem retro stylu. Unikátní nábytek ve stylu vintage, výrazné vzory, zajímavé textury a barvy stěn, které jsou spojeny s retrem umožňují experimentovat s atmosférou vašeho interiéru. Pokud máte rádi velké obrazy a výrazné vzory, můžete je vnést do svého interiérového designu pomocí moderních tapet, obrazů nebo dekorativních tkanin v tomto oldschoolovém stylu.

Detaily v retro stylu a unikátní doplňky učiní váš interiér šik a elegantním. Starožitný nábytek a dekorace, moderní tapety nebo geometrické vzory v retro stylu krásně zvýrazňují moderní interiéry. Také můžete použít stylové pastelové a tlumené odstíny barev, které přinášejí nostalgickou atmosféru do moderního interiéru.

Měkké a příjemné barvy pokojů, luxusní přírodní domácí textilie a půvabné dekorativní vzory se nádherně snoubí s moderním lakovaným nábytkem i s přírodními materiály jako je kůže, dřevo, sklo a keramika. Moderní design interiéru v minimalistickém stylu může být obohacen několika akcenty třeba zrovna ve stylu vintage. Jednoduchý moderní nábytek a stěny zdobené v retro stylu vytváří zajímavé a veselé prostory.

Obyčejný moderní nábytek můžeme transformovat do vintage stylu pomocí potahové pytloviny a barevných detailů. Je snadné přidat originální a zajímavé, ručně vyrobené dekorace ve stylu old school retra do vašich pokojů a zlepšit tak design celého interiéru. Experti na interiérový design doporučují, abyste se inspirovali vlastní představou o stylu retro. Použít můžete cokoli. Dokonce i běžné talíře mohou být snadno přeměněny na umělecká díla, stačí jen trocha kreativity a smysl pro styl.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Déšť je pro hmyz kritický. Motýli mají na křídlech skryté struktury, které je před kapkami chrání

Tech

Tisíce kilometrů dlouhý kabel, který povede pod Tichým oceánem, je perfektním nástrojem pro špiony

Dům a zahrada

Potkan je inteligentní a společenské zvíře. Pokud ho nechcete chovat ve dvou, je lepší volit samce

Zavřít reklamu