Nejnovější trendy tapet

Moderní vzory tapet, fototapety a vintage tapety představují úžasné trendy, které vytvářejí skvělý, design interiéru.
 Tipy a inspirace 
21. listopadu 2014 07:04 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Výrazný design stěn s moderními tapetami může vypadat překvapivě, dobrodružně anebo naopak melancholicky a romanticky vdechnou prostoru jemnou a přívětivou atmosféru. Moderní tapety jsou skvělý nástroj, který umožňuje experimentovat s interiérovým designem jako takovým. Klasické tapety i fototapety nabízí krásnou možnost pro kreativní výzdobu stěn interpretující různé styly designu. Moderní vzory přidají šmrnc do obytných prostor. Fototapety vytváří mnohdy i 3D interiér s optickými klamy a nádhernými prvky mnoha rozměrů.

Více stěn, pokrytých romantickými tapetami je jedním z nejnovějších trendů v domácím zdobení dominantních zdí, které vytváří okouzlující, měkký a krásný historický styl. Fototapeta přináší digitální technologie do interiérového designu zcela nenásilným způsobem a zprostředkovává úžasné, působivé a zajímavé životní prostory.

Interiérový design se stejně jako móda mění každý rok, ale moderní vzory tapet, které jsou elegantní a klasické, zůstanou v módě ještě nějakou dobu, a proto není nikdy špatný nápad po nich, při výběru interiérových doplňků, sáhnout.

Výrazné a barevné obrázky, optické iluze a barevné vzory, či ornamentální výjevy mohou oživit jakýkoli interiér. Fototapety jsou univerzální a všeobecně přitažlivé v případě, že jejich výběr nepodceníte a sladíte je se zbytkem interiéru.

Nejnovější trendy a digitální technologie umožňují využívat moderní tapety jiným způsobem. Mix jasných a neutrálních barev, překvapivých obrazů, přírodou či geometrií inspirovaných vzorů a velkých digitálních projekcí zastupují přední trendy ve světě interiérového designu.

Trendy z oblasti tapetového designu se přesunuly do vyššího levelu a namísto prostých, tištěných motivů, často nabízí také nepřeberné množství působivých vzorů a textur. Míchání textur v obytném prostoru, a zdobení stěny solitérní digitální fototapetou vytváří svěží design, ať už tento solitér bude zdobit zdi v domácnostech nebo kancelářích. Vzrušující mix textury, vizuální i optické iluze vyžaduje minimální úsilí a je snadné jej vytvořit, ale interiér vypadá inovativně, kreativně a neobvykle, což je skutečně úchvatným výsledkem a také odměnou za minimální námahu, kterou byste však měli vždy plně koncentrovat při samotném výběru tapet.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Kanada bude letecky převážet miliony lososů, kterým zatarasil cestu rozsáhlý sesuv půdy

Tech

Proměna odvětví zákaznické podpory díky UI a chatovacím botům

Dům a zahrada

Chcete zamrazit houby? Tak pozor na častou chybu, kterou můžete ohrozit své zdraví

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu