Užijte si letošní vánoční pohodu beze stresu!

 Komerční článek 
09. prosince 2014 04:19 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Svíčky Candle-lite mají výrazně uklidňující a antistresový účinek. candle-lite.cz
Máte rádi provoněnou domácnost, která vždy přispěje ke správné atmosféře rodinné pohody? Pak nepřehlédněte pravé americké svíčky značky Candle-lite, které nejenom nádherně voní, ale navíc jsou zcela bezpečné.

Právě nyní v zimním období, v čase předvánočním, si určitě vyberete některou z vůní, ať již jde například o smetanovou vanilkovou spirálu, která vás zaujme vůní teplého, dokonale upečeného máslového křehkého pečiva, politého cukrovou polevou a posypaného cukrem nebo o vůně různých koření, mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří skořice. Americký výrobce svíček, firma Candle-lite, má své počátky již v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati. Více než 170 let technických a praktických odborných znalostí poznáte na kvalitě každé svíčky této značky.

Svíčky Candle-lite mají také výrazně uklidňující a antistresový účinek, takže se hodí umístit nejenom do vašich kuchyní a obýváků, ale také například na recepci vaší firmy nebo do zasedacích místností. V nabídce oficiálního e-shopu www.candle-lite.cz najdete také vonné vosky do aromalamp, vůně z nich se šíří i větším prostorem daleko intenzivněji než v případě svíček.

Kromě bohaté nabídky atraktivních vůní jsou svíčky Candle-lite výjimečné také díky unikátní formuli vosku Candle-lite a typu knotu, jež zajišťují nízkou spotřebu vosku při hoření - vonné svíčky této značky tak mohou hořet až 66 hodin! Navíc na svíčky Candle-lite se můžete zcela spolehnout, protože výrobce vkládá pevné jádro z vonného vosku do středu svíčky tak, aby došlo ke správnému vystředění knotu - plamen se tak nikdy nedostane do kontaktu s bočními stěnami nádobky, čímž se snižuje možnost poškození.

Vyberte si z bohaté kolekce značky Candle-lite!
Kam dál?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Dům a zahrada

Zimní tip, jak načechrat a vyčistit koberec. Sníh to dokáže a vrátí mu i barvy

Zavřít reklamu