Obrazy v interiéru stoupají v oblibě

 Tipy a inspirace 
27. listopadu 2014 05:37 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Někdo má byt plný drobných obrázků, váziček, nejrůznějších předmětů a dekorací a jiný zase ne... ale na každý pád jsou obrazy a malby v interiéru stále více populární.  / inStory.cz
Jsou lidé, kteří při pohledu na prázdnou zeď cítí ihned nutkání pověsit na ni nějaký obraz, otapetovat ji, přistavit nábytek, nebo nějak zaplnit prázdný prostor. Dokud to neudělají, necítí se v takových prostorách dobře. O to více, pokud je takové místo u nich doma.

Každý si nemůže dovolit ihned koupit podle svého vlastního přání a výběru obrazy, velkoformátové orámované fotografie a další dekorace interiéru, které nejvíce lahodí jeho oku a srdci. Pořídit si kupříkladu nějaký originál od světoznámého umělce je pro mnoho lidí nesplnitelným cílem. Už jen proto, že originál je jen jeden a jeho cena mnohdy převyšuje celý majetek případného zájemce, nebo je dílo neprodejné a s kopií, imitací či replikou se dotyčný člověk nespokojí, nebo nejsou ani dostupné.

Existuje však i spousta finančně dosažitelných, zajímavých a poutavých možností, dostupných široké populaci. V poslední době se objevily např. několikadílné obrazy do bytu, které lze pověsit na zeď doma, v kanceláři, nebo v dalších vhodných prostorách.

Tyto obrazy do interiéru působí zajímavým, neotřelým a originálním dojmem. Posuďte sami z přiložených ukázkových obrázků.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Dům a zahrada

Zimní tip, jak načechrat a vyčistit koberec. Sníh to dokáže a vrátí mu i barvy

Zavřít reklamu