Nechcete vylézat z vyhřátého vozu a otevírat vrata od garáže? Pořiďte si vrata s dálkovým ovládáním!

 Technika 
22. ledna 2017 03:51 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Vyměňte stará garážová vrata za nová, i s dálkovým ovládáním Thinkstock
Kdo by nechtěl ušetřit tolik potřebné minutky při ranní cestě do práce či zůstat v pohodlí vozu při hustém dešti a z automobilu vystoupit až v suché garáži? Nejen pro tyto případy jsou ideálním pomocníkem vrata na dálkové ovládání, které zajistí komfort pro řidiče!

Vrata jsou důležitým doplňkem celkového vzhledu domu, který by měla vhodně podtrhovat, a zároveň musí funkčně maximálně vyhovovat nárokům svých uživatelů. Motorem poháněná garážová vrata na dálkové ovládání patří dnes již k běžným standardům bydlení. Pořizovací cena vrat se pohybuje okolo dvaceti tisíc korun.

Méně místa?

Nejrozšířenějším typem garážových vrat jsou vrata sekční, která jsou vhodná pro libovolně prostorově situovanou garáž. Jsou totiž tvořena několika nad sebou umístěnými panely, které při otevírání zajíždějí pod strop garáže, a zabírají tak minimum místa jak uvnitř garáže, tak také před ní.

Otevírání vrat je výsadou dálkového ovládání, ale můžete je otevřít i ručně s klasickým klíčem v případě, že dálkové ovládání ztratíte či se může po nějakém čase vybít baterie.

Výměna baterie dálkového ovladače garážových vrat:

  • Lehkým pohybem stáhnete krytku pouzdra, vyndáte nefunkční baterii a nahradíte ji novou. Ve většině případů se používají 9-ti voltové baterie, kterých může být v ovladači víc.
  • Při této výměně si dejte pozor, aby baterie byla zasunuta řádně – při správném zasunutí do konektorů uslyšíte jemné cvaknutí.
  • Stačí jen umístit krytku zpět do pouzdra a je hotovo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Miliardářka Rihanna vydělá o Vánocích další miliony. Opět to ale nebude za muziku

Styl

Pokud máte často červené tváře, může to mít patogenní příčinu

Tech

Takto bude vypadat nová vesmírná stanice na nízké oběžné dráze Země

Zavřít reklamu