Zpříjemněte si koupel hudbou! Pořiďte si vodotěsné rádio!

Při hudbě se ve vaně dokonale zrelaxujete.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
13. ledna 2017 03:51 / Shutterstock
  0   0
Pokud jste milovníci hudby a každou chvilku si prozpěvujete nějakou písničku, tak ve vaší koupelně rozhodně nesmí chybět rádio! Při hudebním doprovodu můžete dát plně najevo své pěvecké schopnosti nebo naopak při pomalejších tónech můžete mlčky v klidu relaxovat!

Mezi moderní novinku patří především vestavná reproduktorová soustava. Hudba vychází především z reproduktorů, které jsou zabudované ve stropě. Ovládání je umístěné na zdi v koupelně. Hudbu lze ovládat buď ručně či pomocí ovladače přímo z vany. Tato moderní elektronika vám zpříjemní pobyt v koupelně poslechem oblíbené hudby z rádia, CD či iPodu.

VE TVARU KOHOUTKU

Milovníci klasických rádií však nemusí zoufat. Na trhu je stále mnoho volně stojících rádií, které potěší nejen vaše uši, ale i oči. Za povšimnutí stojí například rádio ve tvaru kohoutku, které přiděláte pomocí přísavky, kam vás zrovna napadne. Když budete chtít poslouchat rádio, jednoduše otočíte kohoutkem, jako když pouštíte vodu.

HLAVNĚ VODOTĚSNÝ!

Při výběru rádia je velmi důležité, aby byl přístroj vodotěsný. To platí i v případě, že nepřijde do přímého kontaktu s vodou. Vlhko a pára ke koupelně totiž bezpodmínečně patří a obyčejnému rádiu by takové prostředí rozhodně nepřispělo a dlouho by funkční nevydrželo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Čtyři záhadné objekty byly spatřeny v hlubokém vesmíru. Nikdo neví, o co jde

Tech

Přední výrobci mobilních telefonů zvažují zvláštní strategii. Nebudou dodávat nabíječky

Dům a zahrada

Rozlehlým zahradám sluší altány. Jeho výběru však věnujte patřičnou pozornost

Zavřít reklamu