Zpříjemněte si koupel hudbou! Pořiďte si vodotěsné rádio!

 Tipy a inspirace 
13. ledna 2017 03:51 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Při hudbě se ve vaně dokonale zrelaxujete.  Shutterstock
Pokud jste milovníci hudby a každou chvilku si prozpěvujete nějakou písničku, tak ve vaší koupelně rozhodně nesmí chybět rádio! Při hudebním doprovodu můžete dát plně najevo své pěvecké schopnosti nebo naopak při pomalejších tónech můžete mlčky v klidu relaxovat!

Mezi moderní novinku patří především vestavná reproduktorová soustava. Hudba vychází především z reproduktorů, které jsou zabudované ve stropě. Ovládání je umístěné na zdi v koupelně. Hudbu lze ovládat buď ručně či pomocí ovladače přímo z vany. Tato moderní elektronika vám zpříjemní pobyt v koupelně poslechem oblíbené hudby z rádia, CD či iPodu.

VE TVARU KOHOUTKU

Milovníci klasických rádií však nemusí zoufat. Na trhu je stále mnoho volně stojících rádií, které potěší nejen vaše uši, ale i oči. Za povšimnutí stojí například rádio ve tvaru kohoutku, které přiděláte pomocí přísavky, kam vás zrovna napadne. Když budete chtít poslouchat rádio, jednoduše otočíte kohoutkem, jako když pouštíte vodu.

HLAVNĚ VODOTĚSNÝ!

Při výběru rádia je velmi důležité, aby byl přístroj vodotěsný. To platí i v případě, že nepřijde do přímého kontaktu s vodou. Vlhko a pára ke koupelně totiž bezpodmínečně patří a obyčejnému rádiu by takové prostředí rozhodně nepřispělo a dlouho by funkční nevydrželo.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stav Bruce Willise se údajně zhoršuje: Jeho chování je nevyzpytatelné a agresivní

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná