Letní oblečení už letos potřebovat nebudete! Uložte je bezpečně přes zimní sezónu.

Jemné letní šaty vložte do obalů na šaty.
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
12. listopadu 2016 09:39 / Internet
  0   0
Máme tu definitivně podzim a zima se rychle blíží. Už na sebe těžko vezmeme šaty na ramínka a páskové sandály.

Před zimou spousta lidí přemýšlí, jak uskladnit letní věci. Každý rok se toho nashromáždí víc a víc .

Nejlepší je začít tím, že si najdete vhodné místo pro ukládání. Šaty mají rády sucho a stálou teplotu, proto je raději nechávejte v bytě a neukládejte do sklepa nebo na půdu. Než je na zimu uložíte, vyperte je, pořádně usušte a pak je složte do prodyšných krabic (nám se líbí látkové). Letní oblečení se vyplatí rozdělit podle druhu (kalhoty, trička, boty apod.) a uložit do samostatných krabic. Tak vše před létem zase snadno najdete.

Krabice

Jedním ze zaručených způsobů, jak se na půl roku zbavit sezónního oblečení je uskladnění do velkých kartonových krabic. Pořídit si je můžete v nejbližším supermarketu – pokud narazíte na ochotného prodavače, pár vám jich ze skladu přinese (stejně je jinak slisují) – nicméně s kartónovou krabicí od těstovin příliš parády neuděláte.


Vakuové pytle

Vakuové pytle jsou sice pořádně provařené z teleshoppingových reklam, nicméně svůj účel plní perfektně. Oproti papírovým krabicím mají navíc tu výhodu, že oblečení v nich je imunní vůči vlhkosti a nejrůznějším zápachům. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní vakuové pytle, můžete zimní oblečení na léto klidně uskladnit i ve sklepě.

Kufry

Kufry sou vyrobeny, aby se v nich přenášelo oblečení a když jsou prázdné, zabírají docela dost místa. Využít je jako úložný prostor je tedy dvojnásob přínosné. Pokud máte starší kufry, vyložte je kyselinoprostým hedvábným papírem, a nezapomeňte na levanduli nebo cedrové dřevo proti molům či jiným nevítaným návštěvníkům.

◼ redakce / inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Úžasný Einsteinův prstenec nabízí pohled na galaxii vzdálenou téměř deset miliard světelných let

Tech

Pozemní systém vesmírného teleskopu, který bude technologickým skvostem, se konečně posouvá do testovací...

Dům a zahrada

Oživte balkony a okenní parapety i na podzim. Zasaďte si okrasné zelí a další barevné květiny

Zavřít reklamu