Krásné nápady, jak oživit zdi vašeho bytu. Zútulněte svůj domov raz dva!

 Interier 
09. listopadu 2016 07:02 / Ema Maxová
  4   0
📷
27 fotografií v galerii
Samolepky na zeď jsou krásnou a jednoduchou dekorací Pinterest
Chcete ozvláštnit svůj byt? Chtělo by to nějaký nový prvek do vašeho interiéru? Samolepící dekorace na zeď patří k těm nejoblíbenějších designovým doplňkům bytovým interiérů. Pomocí samolepek na zeď jednoduše a rychle oživíte tvář vašeho domova.

Jako samolepky na zeď si můžete nechat vytisknout obrázky svých dětí či vaše vlastní výtvory nebo zadat návrh grafickému studiu. Oblíbené jsou také nápisy, přísloví či moudra. Možností, jak si kreativně vyzdobit a zútulnit byt je opravdu mnoho. Navíc tuto nápaditou dekoraci můžete lepit i na dveře, okna, skříně....

Samolepky na zeď se dají snadno odstranit a nezanechávají po sobě stopy lepidla. Takže když se vám jedna samolepka přestane za rok líbit, můžete ji snadno nahradit jinou. Navíc se dají sehnat za přijatelnou pořizovací cenu. Jejich umístění na stěnu je velmi jednoduché, tuto činnost zvládne každý během několika minut. Bez nadsázky se tak dá říct, že za málo peněz získáte hodně muziky!

Samolepky na zeď se při dobrém výběru budou hodit prakticky do jakékoliv místnosti. Samozřejmě, že nic se nemá přehánět, ale pojmete-li tuto výzvu s rozumem, můžete velmi snadnou zkomfortnit a zútulnit váš rodinný dům nebo byt!

Děti samolepky na zeď milují. Mohou mít ve svém pokojíčku obrázky oblíbených postaviček z pohádek. Chlapci si vybírají především auta či oblíbené superhrdiny, holčičky zase kresby princezen, baletek či zvířátek. Nad dětskou postýlkou se může procházet třeba stádo oveček, které si dítě bude počítat před usnutím. Oblíbená je také obloha plná hvězdiček.

Nalepit na zeď dětského pokojíku můžete také dětský metr, kde pak budete s postupem času sledovat, jak váš potomek roste. Samolepící dekorace v podobě čísel či písmen zase můžou vašim dětem napomoci při procvičování číslovek nebo abecedy.

Blíží se Vánoce a vaše okna mohou zkrášlit sněhové vločky či hvězdy. Samolepícími dekoracemi snadno a rychle ozdobíte okna u příležitosti veškerých svátků.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Dům a zahrada

Nic nerozzáří podzimní dny jako barvy chryzantém. Ozdobí nejenom balkony, ale i interiéry

Zavřít reklamu