ALF – nadpozemský a designový nábytek

Interiérové vybavení světové designérské značky ALF je specifický především díky svému preciznímu zpracování a kvalitním materiálům.
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Interier 
09. října 2014 23:35 / zdroj: inStory.cz
  0   0
Italská renomovaná značka a tradiční ikona nábytkářského průmyslu světového věhlasu. I tak by se dal popsat kult jménem ALF. Designérské studio, zajišťující si vlastní výrobu komerčního i na zakázku vyráběného nábytku nabízí celo-interiérové vybavení.

Specializují se však na moderní italskou kuchyni, ložnici a nábytek s multifunkčními, takzvaně „smart“ prvky. Vysoká kvalita je zaručena ať už v samotných dispozicích nábytku anebo v materiálové jakosti povrchů i výplní. ALF Italia je jedním z dobře našlápnutých „italských hřebců“ ve výrobě designového vybavení. Luxusní nábytek tato značka produkuje už po celá desetiletí a dodávky výrobků pro dnešní moderní domácnosti jsou stále lepší a lepší – navíc bez jakýchkoliv ústupků vůči kvalitě a komfortu užitého designu.

Mnohé z jejich předních kousků jsou k vidění v honosných vilách celebrit a mediálně známých osobností. Nábytek a interiérové koncepty z dílny ALF Italia si také nejednou zahrály v hollywoodských trhácích i romantických komediích. Zkrátka showbyznys pozná kvalitu a rád ji využívá.

Nábytek do značky ALF je luxusní a pohodlný, poskytuje komfortní úložné prostory a vytváří stylové interiéry pro moderní domov. Elegantní nábytek od italských výrobců je ideální pro multifunkční moderní kuchyně i obýváky. Atraktivní evropský styl nábytku vypadá skvěle v interiéru poněkud tradičního stylu, ale stejně tak impozantní umí být i moderně zařízeném prostoru.

Praktické nápady pro skladování jsou trendy, které budou mít lidé rádi bez ohledu na to, jaký se bude psát rok. Návrhy interiérů pod značkou ALF vytváří organizovaný a příjemný moderní domov, zvětšují životní prostor a podporují životní styl oproštěný od stresu.

Moderní design nábytku přináší vysoce kvalitní materiály a nové technologie vyznávající flexibilitu, kreativní moderní pojetí a vhledem k úrovni zpracování jednotlivých kousků se dá říci, že i přijatelné ceny pro zákazníky. Jednoduchý styl nábytku poskytuje řadu možností pro vytvoření velmi osobního, ale zároveň unikátního obytného prostoru.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Egyptské podvodní město odhalilo starodávnou loď i pohřebiště

Tech

Tým astrofyziků šokuje. Všechno se točí v kruhu, i vesmír, který připomíná koblihu

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Zavřít reklamu