ALF – nadpozemský a designový nábytek

 Interier 
09. října 2014 23:35 / Marie Popelková
  0   0
📷
7 fotografií v galerii
Interiérové vybavení světové designérské značky ALF je specifický především díky svému preciznímu zpracování a kvalitním materiálům.  / inStory.cz
Italská renomovaná značka a tradiční ikona nábytkářského průmyslu světového věhlasu. I tak by se dal popsat kult jménem ALF. Designérské studio, zajišťující si vlastní výrobu komerčního i na zakázku vyráběného nábytku nabízí celo-interiérové vybavení.

Specializují se však na moderní italskou kuchyni, ložnici a nábytek s multifunkčními, takzvaně „smart“ prvky. Vysoká kvalita je zaručena ať už v samotných dispozicích nábytku anebo v materiálové jakosti povrchů i výplní. ALF Italia je jedním z dobře našlápnutých „italských hřebců“ ve výrobě designového vybavení. Luxusní nábytek tato značka produkuje už po celá desetiletí a dodávky výrobků pro dnešní moderní domácnosti jsou stále lepší a lepší – navíc bez jakýchkoliv ústupků vůči kvalitě a komfortu užitého designu.

Mnohé z jejich předních kousků jsou k vidění v honosných vilách celebrit a mediálně známých osobností. Nábytek a interiérové koncepty z dílny ALF Italia si také nejednou zahrály v hollywoodských trhácích i romantických komediích. Zkrátka showbyznys pozná kvalitu a rád ji využívá.

Nábytek do značky ALF je luxusní a pohodlný, poskytuje komfortní úložné prostory a vytváří stylové interiéry pro moderní domov. Elegantní nábytek od italských výrobců je ideální pro multifunkční moderní kuchyně i obýváky. Atraktivní evropský styl nábytku vypadá skvěle v interiéru poněkud tradičního stylu, ale stejně tak impozantní umí být i moderně zařízeném prostoru.

Praktické nápady pro skladování jsou trendy, které budou mít lidé rádi bez ohledu na to, jaký se bude psát rok. Návrhy interiérů pod značkou ALF vytváří organizovaný a příjemný moderní domov, zvětšují životní prostor a podporují životní styl oproštěný od stresu.

Moderní design nábytku přináší vysoce kvalitní materiály a nové technologie vyznávající flexibilitu, kreativní moderní pojetí a vhledem k úrovni zpracování jednotlivých kousků se dá říci, že i přijatelné ceny pro zákazníky. Jednoduchý styl nábytku poskytuje řadu možností pro vytvoření velmi osobního, ale zároveň unikátního obytného prostoru.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Detoxikační náplasti na nohy mohou vyvolat alergickou reakci. Neexistuje navíc důkaz, proč by měly fungovat

Tech

Rozbitý ruský špionážní satelit spadl na americké území

Zavřít reklamu