Trendy v moderní koupelně

 Interier 
02. října 2014 21:43 / Marie Popelková
  0   0
📷
5 fotografií v galerii
Koupelna tvoří v domově každého z nás jakousi intimní zónu, ale současně zpravidla nezůstane nikdy ušetřena zkoumavým pohledům snad každé návštěvy...  / inStory.cz

Jak dostat atmosféru romantiky i do vaší ložnice?

Nejdříve ze všeho se zamyslete nad tím, co vás, vašeho partnera a váš vztah obecně nejlépe charakterizuje. Jistě si na mnoha místech můžete nastudovat přesné návody na romantickou výzdobu, ale je třeba vytvořit prostor, který odráží vaše individuální potřeby a touhy. V místnosti byste měli mít věci, díky kterým se budete cítit příjemně. Může to být třeba plyšový medvídek z dětství, nebo rozličné fotografie. Romantiku může do ložnice vnést ale i sbírka flakonků od parfémů, modely angličáků, knihy nebo časopisy. Něco, co vás i vašeho partnera svým způsobem uklidní anebo naopak rozvášní.

Nosí se technologie

Pravidelně pořádané veletrhy koupelnového designu v metropolích celého světa oslavují personalizaci a zosobnění koupelen, neboli „vlhkých“ interiérů. Tyto trendy tvoří báječný moderní koupelnový design, kde si lidé mohou užívat vodní hrátky, pohodlí a luxus, které přináší především moderní technologie. Nehovoříme zde pouze o technologiích, sloužících pro přímé používání, jako jsou například audio systémy, integrované v luxusních sprchových koutech, vířivých vanách a domácích saunách, či různé masážní vymoženosti, zabudované v koupelnovém a sanitárním zařízení. Moderní technologie hrají prim především ve zpracování odolných, ekologických a skutečně exkluzivních materiálů, včetně jejich dekorování, či povrchových úprav.

Koupelna musí být šitá na míru

Designové trendy moderní koupelny jsou nejen zajímavé, ale i hravé a zábavné. Zařizování koupelny ve znamení posledních trendů znamená personalizaci a vytváření jedinečných a maximálně komfortních místností, které odrážejí životní styl a charakter svých majitelů. Design moderní koupelny je vytvářen jako na míru šitý oblek – se stejnou precizností a kreativitou. Když to vezmeme „kolem a kolem“, tak výrobci koupelnových armatur, nábytku i doplňků jsou dnes už vlastně něco jako návrháři, tvořící módní fenomény ve znamení haute couture.

Trendy v každém koutu koupelny

Koupelna, to ale není jen stylové uspořádání a krásné barvy. Rozvíjejí se také technologie instalace vodovodního potrubí, vytváří se unikátní a super-odolný koupelnový nábytek, designové osvětlení a doplňky, které se hodí k materiálům použitým na stěnách. Aktuální koupelnové trendy jednoduše nabízejí kompletní nápady pro celý prostorový koncept koupelny. Pohodlí a luxus, přínos pro zdraví a relaxační atmosféra se stávají těmi nejdůležitějšími prvky v moderním koupelnovém designu. Design moderní koupelny je energeticky úsporný a šetří také vodu. Eco friendly koupelnové příslušenství bere ohled na životní prostředí a šetří přírodní zdroje. Lze si vybrat množství průtoku, technologických integrací pro kontrolu teploty i spotřeby a kvality vody a mnoho dalších nevídaných a především úsporných prvků.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Detoxikační náplasti na nohy mohou vyvolat alergickou reakci. Neexistuje navíc důkaz, proč by měly fungovat

Tech

Rozbitý ruský špionážní satelit spadl na americké území

Zavřít reklamu