Nepatří sice mezi nezbytné vybavení domácnosti, ale dodá jí šmrnc a bude vás bavit!

Moderní interiérové bary přidávají atmosféře domu
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
 Interier 
10. listopadu 2016 06:32 / Shutterstock
  0   0
Moderní interiérové bary přidávají atmosféře domu na hodnotě a zkrášlují herní místnost nebo suterén, popřípadě obývák či jídelnu. Domácí bary vypadají luxusně, pokud k nim přidáte tradiční nebo moderní barový nábytek a zajímavé dekorace – například v kůži nebo s prvky exotického dřeva.

Návrhy baru mohou být inspirovány různými nádhernými motivy, od country westernových hospod k tichomořským ostrovům s nádherným výhledem. Skvělá věc na domácím baru je, že umožňuje experimentovat s různými styly, motivy, materiály, texturami i barvami a vytváří velmi intimní a pohodlné místo, ať už se zářivými neony, rustikálním dřevem nebo nádhernými uměleckými texturami na stěnách.

Moderní domácí bary jsou přímo stvořené pro relaxaci, setkání s přáteli a zábavu ve velkém stylu. Na zakázku postavené nebo poskládané ze stávajícího nábytku... domácí bar je zkrátka vždy dobrý nápad, jak oživit všednodenní ráz vašeho domova.

Existuje několik stylů domácích barů - přímý mokrý bar, mokrý bar ve tvaru L, rohový, zadní, skládací i přenosný bar a venkovní bar. Nejpopulárnější nábytek pro domácí bary tvoří klasické skladovací skříně a nastavitelné police pro lahve a sklenice, či popřípadě vestavné vinotéky.

Desky barového stolu mají povrchy, které jsou vodotěsné a tepelně odolné. Díky těmto povrchovým úpravám je domácí bar funkční, praktický a pohodlný. Komplexnější domácí bary mají vestavěný dřez a malou lednici nebo vinotéku s možností regulace teploty.

Nástěnné police, barový stůl a židle jsou nejdůležitější nábytek, který doplňuje společenský koutek s interiérovým barem. Barové židle bývají vyrobeny z různých materiálů včetně dřeva, kůže, plastu, tepaného železa, hliníku a chromu. Některé barové židle mají zvýšené opěry na záda a zdobené čalounění s polstrováním na sedadle. Domácí bar by byl neúplný bez různých sklenic, mixéru, shakeru a jiných stylových pomůcek. Tradiční i moderní barové doplňky vnesou do přípravy nápojů kapku vzrušení a učiní z něj ojedinělou zábavu ve velkém stylu.

◼ redakce / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

I bez nových projektů na fosilní paliva se bude Země stále oteplovat o 1,5 stupně Celsia ročně

Tech

Toto je nejmenší implantovatelný čip na světě. Sloužit má především v medicíně

Dům a zahrada

Než si vybudujete své vlastní jezírko, je třeba si dobře promyslet jeho umístění

Zavřít reklamu