Vánoční trendy 2019. V jakých barvách letos ozdobit stromeček?

 Interier 
20. října 2019 14:02 / Eva Vogelová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Kromě bílé barvy jsou letos trendy přírodní ozdoby Depositphotos
Možná se budete divit, ale Vánoce mají své trendy. Pokud nevíte, v jakém duchu ozdobit stromeček nebo byt, inspirujte se. Letošní barva Vánoc bude bílá.

Vánoce se pomalu blíží, obchody se začínají plnit vánočními ozdobami a dobrotami. Možná máte pocit, že na přípravu Vánoc je ještě brzy. Není to však pravda, utečete to rychle jako voda a zase budete shánět dárky na poslední chvíli jako většina lidí. Pokud máte Vánoce rádi, podlehněte jejich letošní módě.

Bílá barva

V loňském roce na Vánoce letěly duhové barvy. Mohli jste si na stromeček pověsit, jakou barvu jste jen chtěli. Letos je v kurzu bílá barva. Venku možná sníh nebude, tak ho budete moct mít alespoň doma.

Samozřejmě nemusíte mít celý obývací pokoj ozdobený pouze bílými předměty, ale můžete je sladit třeba s béžovou nebo šedou. Barvy v místnosti zkombinujte maximálně tři a pouze ty světlé, aby vaše zdobení vypadalo decentně.

Umělý stromeček se dá pořídit i v zasněženém stylu. Pokud si potrpíte na živém, vsaďte na bílé ozdoby a řetězy. Existují i speciální spreje v bílé barvě, kterými můžete vánoční strom trochu nastříkat, aby budil dojem, že je zasněžený.

Ozdoby

Kromě bílé barvy jsou letos trendy přírodní ozdoby. Nemusíte za ně utrácet ani peníze, stačí vyjít ven a nasbírat si ořechy, větvičky nebo šišky. Koupit nebo vyrobit si můžete i ozdoby ze slámy.

Na stromeček můžete ještě navěsit plátky citronu, skořici či vánoční cukroví. Nemusíte se trápit tím, jakou přírodní ozdoby mají barvu, pokud je smícháte s bílými řetězy a třásněmi. Nezapomeňte strom dozdobit bílou či stříbrnou špicí.

Přírodní ozdoby můžete rozvěsit i v dalších místnostech. Z medových pláství si můžete vykrojit různé symboly Vánoc a připevnit je nad stůl, kde vám budou vonět.

Nezapomeňte na světýlka

Světýlka vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru. Na stromečku by rozhodně neměla chybět. Pořiďte si světelné řetězy s LED diodami. Můžete je umístit i do oken a tam z nich vytvořit nějaký hezký obrazec. Dále čtěte: Krbová kamna se vám budou na zimu hodit. Podle čeho je vybrat?

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej