Chybí vám jaro? Tato barva vám přinese slunce do bytu

Hořčicová barva zútulní každý interiér
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Interier 
16. března 2018 10:32 / Pixabay
  0   0
Hořčicová barva je momentálně velmi moderní hlavně v módě. Proč byste ji ale nemohli mít na zdech nebo na křesílku? Dodá vám lepší náladu i potřebnou aktivitu. Svým hřejivým odstínem také pomůže přivolat jaro.

Máte doma bílé nebo světlé stěny a usedlý nábytek? S našimi radami si rychle přinesete do bytu jaro a dobrou náladu s ním spojenou.

Pomůže vám jediná barva: hořčicová. Ta je teď mimořádně trendy mezi výrobci oblečení a pokud jste si na ni v nějakém kousku troufli, tak víte, že nošení čehokoliv hořčicového vám dokáže okamžitě vylepšit náladu, přidat tělesné teplo a zvýšit sebevědomí.

Polštáře oživí sedačku

Proč to tedy nechtít i doma? Stačí koupit pár polštářů a oživit si tak nudnou sedačku. V kuchyni zase potěší hořčicově žluté prostírání. A to i v případě, že hořčici na jídlo příliš moc nemusíte. Pokud si seženete doplněk laděný do hořčicové žluté s lehkým nádechem olivové, brzy zjistíte, že to je barva zklidňující stejně tak, jako je výjimečná.

Zvětšuje prostor

Navíc žlutá zvětšuje a prosvětluje prostor, proto se hodí do všech tmavých míst, chodeb a malých pokojů včetně koupelen.

Dokáže zútulnit i nehostinné prostředí, stačí pořídit třeba deku v této barvě. Do ložnice vás jistě potěší povlečení s akcentem hořčice. Tato barva navozuje pohodu, tak uvidíte, čeho se v hořčicových cíchách dočkáte. Může vás to jen příjemně překvapit.

Na jaro se čeká dobře v příjemném prostředí a teplých barvách, jakými se vyznačuje styl pop art. O něm píšeme zde. Zkrátíte si tak tu nepříjemnou část zimy, kterou chtějí mít všichni co nejdříve za sebou. 

Neříká se nadarmo "březen, za kamna vlezem". Zkuste si tam vzít hořčicový pléd a uvidíte, že i to jaro přijde rychleji.

📷
3
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Víte, co by v žádné předsíni nemělo chybět?
Fajn život se neobejde bez pohodlné a krásné židle
Omyvatelné barvy mají své výhody i nevýhody
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Černá smrt decimovala Evropu výrazně dříve, než se předpokládalo

Tech

Záhadná díra v plášti ISS nemohla být vyvrtána zevnitř, jak se původně uvádělo

Dům a zahrada

Triky v péči o pokojové rostliny, které jste ještě nevyzkoušeli

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn