Designovým hitem roku jsou ručně malovaná umyvadla

Ručně malované umyvadlo je originál, který bude určitě slušet každé koupelně
 Interier 
01. června 2015 06:00 / svet-bydleni.cz
  0   0
Plánujeme-li zařízení nové koupelny či rekonstrukci staré, právě nyní máme mimořádnou příležitost osadit ji pravým designovým šperkem. Bez kvalitního a praktického umyvadla si funkčně zařízenou koupelnu ani nelze představit, hitem roku 2015 jsou ale ručně malovaná umyvadla. Každé z nich je originál, který dodá koupelně nenapodobitelnou atmosféru.

Comeback v moderním provedení

Době krásných koupelnových souprav, tvořených umyvadlem, džbánem na vodu a sadou drobností, už dávno odzvonilo a v posledních desetiletích se umyvadlo proměnilo ve fádní a účelovou součást koupelen a toalet. Z hlediska designu se jim větší pozornosti nedostávalo. To se teď ale mění. I umyvadlo může mít dekorativním funkci!

Plně funkční šperk

Hitem roku 2015 jsou ručně malovaná umyvadla. Každé z nich je naprostým unikátem, v jehož vzhledu se odráží preciznost a smysl pro detail. Jedinečná malba doslova září nádhernými barvami a detailně propracovanými motivy a vzory. Výrazný a neotřelý vzhled je hlavní předností, která uchvátí na první pohled.

Hodí se prakticky kamkoli

Prostor, ve kterém je ručně zdobený kousek umístěn, získá osobitý ráz a šmrnc. Malovaná umyvadla do koupelny odbourávají nudu a šeď, která představuje nejčastější nedostatek běžně zařízených místností. Ať už se chystáme vybavit koupelnu jakkoliv, s těmito malovanými kousky bude výsledek naprosto okouzlující.

Variabilita tvarů a provedení

Ručně malované umyvadlo se bude vyjímat v koupelně nejrůznějších dispozic, nabízeny jsou oválné i čtverhranné typy, tedy klasika, která nezklame. N trhu však nechybějí ani zápustná či volně stojící provedení. Aby byl celkový dojem co nejlepší, je také možné vyzdobit místnost i dlažbou nebo obklady stejných barev, motivů a vzorů.

Snadná údržba

I když malovaná umyvadla zaujmou především svým vzhledem, zachovávají si vysokou kvalitu, funkčnost a dlouhou životnost. Jsou totiž opatřeny tvrdou glazurou, co se osvědčí i při velice intenzivním denním užívání, a velmi snadno se udržují.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Deset miliard let stará vybuchlá supernova nám znovu ukáže svůj výbuch. Jak je to možné a kdy se to stane?

Tech

Počítačem generovaných tváří přibývá. Oči prozradí, zda se na internetu díváte na člověka nebo...

Dům a zahrada

Ušetřit hodně peněz za topení v domě nemusí být tak složité. Vypěstujte si vlastní ekologické palivo

Zavřít reklamu