Teplo rodinného krbu si chce vychutnávat i slavná modelka a maminka Simona Krainová

 Tipy a inspirace 
30. března 2015 15:51 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hodiny a hodiny jsme strávili hledáním vybavení  / inStory.cz
Staré známé rčení, že teplo rodinného krbu je nedůležitější pro to, aby byl člověk šťastný s tím, koho má rád, rozhodně není jen tak nějakým plácáním do větru. Své o tom dobře ví modelka, herečka a maminka Simona Krainová. I proto se rozhodla, že kromě práce chce i relaxovat a k tomu potřebuje čerstvý vzduch a příjemné prostředí.

Účelnost a útulnost
Krainová se před časem rozhodla, že kromě Prahy, kterou miluje, chce mít i nějaké míst pro relaxaci, kde bude čerstvý a zdravý vzduch a nebude to daleko. S manželem si pořídili na Karlštejnsku chalupu.
„Nechtěli jsme nic velkého, okolo čeho člověk bude muset zbytečně poletovat. Ale chtěli jsme, aby to bylo příjemné, útulné. A protože je to na venkově, aby to bylo trochu v country stylu. Hodiny a hodiny jsme strávili hledáním vybavení od koupelny, přes obývák až po kuchyni. Zároveň jsme chtěli, aby to bylo pod jednou střechou, protože jezdit od obchodu k obchodu zabírá čas. Profesionálové ze Siko na Zličíně nás přesvědčili, tak jsme vybrali vše, co potřebujeme,“ prozradila Simona Krainová.

Elegantní a čistá bílá
Její manžel Karel působil spíš jako poradce, když se Simona neuměla třeba rozhodnout pro barvu nebo tvar, ale jinak v podstatě nechal většinu invence na své milované manželce. „Já třeba miluju bílou barvu. Přijde mi elegantní, čistá a přitom jednoduchá. Zamilovala jsem se do stylu jižní Francie a i v tomto stylu jsme chtěli interiér třeba kuchyně v tom našem domku mít. Oběma se nám to líbí, protože je to i romantické. No a v podstatě jsme se i s týmem v prodejně shodli na této variantě, takže já jsme spokojená,“ prozradila s úsměvem Krainová.

Vše souvisí se vším
Teplo rodinného krbu neznamená mít jen krb nebo kachlová kamna, kde plápolá oheň, ale mít interiér sladěný tak, aby se jedno netlouklo druhým. Tak jako často v životě vše souvisí se vším, tak i interiér domu či bytu by měl k sobě pasovat. Proto modelka chtěla, aby zařízení venkovského domku korespondovalo třeba s dveřmi, okny, aby to ladilo s podlahou a aby celkový dojem chalupy působil sice skromně, ale vkusně a příjemně a to se prý zatím vše podařilo. „Právě díky profesionálům v Siko to bylo snazší. Měli jsme třeba nějaký nápad a oni řekli super, ale k tomuhle by šla spíš tahle varianta, než tahle. A ve výsledku měli pravdu. Prostě mám z toho radost,“ říká Simona Krainová.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za...

Styl

Demisexualita. Proč je považována za orientaci a co to vlastně znamená?

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu