Akustické panely vám umožní si užít doma hudbu naplno!

Akustické panely se používají na obklady stěn a stropů.
 Interier 
21. srpna 2016 21:36 / Noise Control
  0   0
Milujete hudbu, ale v běžném bydlení si ji nemůžete pořádně vychutnat kvůli akustickým vlastnostem. Pro odstranění nepříjemných ozvěn a dozvuků jsou řešením akustické panely.

Akustické obklady zvuk účinně pohlcují, odrážejí nebo rozptylují. S jejich pomocí dosahujeme v uzavřeném prostoru požadované akustické kvality, zejména snížení doby dozvuku a zlepšení poslechových podmínek. Jsou kombinovány z jednotlivých akustických prvků a materiálů, které v navržených sestavách tvoří vlastní interiérové obložení místnosti. Barevnost, typ perforace, druh materiálu obkladu lze vybrat z velkého množství nabízených povrchů.

3D akustické obklady umožňují nekonečné možnosti v designu, který si sami vyberete v návaznosti na celý design obytných, nebo komerčních prostor.

3D akustické panely jsou měkké a působí příjemně na dotek, jsou zdravotně nezávadné a jsou bez zápachu. Jejich instalace je velmi rychlá a čistá.

Pevná, hladká stěna navíc dokonale odráží zvukové vlny a tak vytváří nepříjemné ozvěny a dozvuky, které tak ruší celkový dojem například při poslechu hudby, nebo srozumitelnosti řeči.Obklady díky svojí jedinečné struktuře skvěle pohlcují zvuk (koeficient pohltivosti až αw=0,85) a můžete si tak užít tišší svět i u sebe doma, tedy tam kde máte svůj vlastní osobní prostor v dnešním rušném světě.
Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Deset miliard let stará vybuchlá supernova nám znovu ukáže svůj výbuch. Jak je to možné a kdy se to stane?

Tech

Počítačem generovaných tváří přibývá. Oči prozradí, zda se na internetu díváte na člověka nebo...

Dům a zahrada

Sekačka s tupým nožem je za trest. Trávu neposečete a navíc zničíte motor

Zavřít reklamu