Nikdy nedávejte zrcadlo nad postel ani dvě proti sobě

 Interier 
24. října 2018 10:46 / Marie Popelková
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zrcadlo nechybí snad v žádné domácnosti Depositphotos
Bez zrcadla se těžko obejde nějaká žena a dnes už je několik kusů zrcadel běžnou součástí domácnosti. A jedno zrcadlo většinou do celé domácnosti nestačí. Kde jsou místa, kam se hodí, a kde by naopak nemělo být? Nedávejte dvě proti sobě kvůli špatným energiím a ani do pokoje k nemocnému. Smůlu přinášejí i pověšená nad postelí, při spánku jste totiž nejzranitelnější!

Jedno zrcadlo v koupelně, jedno na chodbě, ale často také v ložnici, ve skříni, u dětí v pokoji a na dalších místech. Skoro v každé místnosti má člověk možnost se na sebe podívat, zkontrolovat účes, make-up nebo oblečení, aby dobře vypadal.

Důležité umístění

Všeho moc škodí a u zrcadel to platí také. Důležité je jeho umístění. Může mít vliv na věci spojené s naším zdravím, prací, partnerstvím a dalšími oblastmi. Je jasné, že se musíte dívat do zrcadla při ranní hygieně nebo při odchodu z domu, ať můžete zkontrolovat, zda nemáte špinavý kabát nebo vám nestojí vzhůru vlasy. Není však už tolik dobré, když máte zrcadlo například v ložnici naproti postele nebo nedej bože na stropě.

Pokud se v zrcadle bude odrážet postel, není to pro vás dobře! Když spíte, jste totiž nejzranitelnější. Vaše nitro je v takové chvíli otevřené, a proto je nejjednodušší vám ublížit!

Někomu sice může dělat dobře dívat se na sebe například v prádle nebo při sexu, na druhou stranu se ale jinému nemusí líbit, pokud se jeho protějšek bude v tom nejlepším dívat do zrcadla na sebe a ne na partnera. Nevýhodou může být i to, že se v noci vzbudíte a můžete se leknout, ať už to bude odrazu světla v zrcadle, stínu nebo vlastního odrazu ve tmě. Proto si žádné větší zrcadlo do ložnice nedávejte, a pokud nějaké potřebujete, umístěte ho například na dvířka skříně nebo si vezměte jen nějaké malé ruční zrcátko, které můžete schovat do šuplíku.

Zrcadlo by nemělo být ani v pokoji s nemocným člověkem. Říká se totiž, že zrcadlo láká jeho duši k odchodu. Tím pádem se místo boje o život může stát, že nemocný nečekaně zemře.

Často se říká, že zrcadla jsou bránou do jiného světa. Někdo si myslí, že přes ně mohou procházet různé nadpřirozené síly. Kvůli tomu se nedoporučuje přes zrcadlo cokoliv vyvolávat, protože nevíte, co se může stát.

Dětské království

Zrcadla blokují energii a vracejí ji tam, odkud přišla. Na druhé straně může být jako ochranný prostředek a odpuzovat negativní energie a temné síly. Proto podle některých starých zvyků dávaly naše babičky malé zrcátko do postýlek dětí, aby je ochránilo před vším zlým.

Na druhé straně se nemusí zrcadlo v dětském pokoji vyplatit. Dětský pokoj je království, ve kterém se dějí různé věci. Děti v něm běhají, kopou nebo si házejí s míčem, věší se na kliky a skříně nebo se honí a hrají si na schovku, takže mohou zrcadlo snadno rozbít a přijít k úrazu.

Vražedný prostor

Zrcadlo by ani nemělo být hned naproti vstupním dveřím, protože odvádí pozornost. Zrcadla by ani nikdy neměla být naproti sobě. Říká se, že prostor mezi nimi může být doslova nebezpečný až vražedný. Zrcadla ani nemají odrážet nehezká místa v bytě, patří mezi ně například odpadky, záchod nebo koš s prádlem. O zařízení koupelny jsme psali zde.

Zavěšená by měla být tak, aby se v nich viděl každý obyvatel domu. Nikdo by se tedy neměl krčit ani vyskakovat a nikdo by neměl být při pohledu do zrcadla bez hlavy. Vyřešit se to dá dlouhými zrcadly, která pokryjí různou výšku.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David oslavil šedesátiny s dvouletým zpožděním. Dostal ale multiplatinovou desku

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu