Stěhujete se do staršího paneláku? Tohle vám bude lézt na nervy!

Hluk vycházející od sousedů je občas k nevydržení.
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Interier 
23. ledna 2017 03:26 / Shutterstock
  1   0
Po náročném dni v práci si mnoho lidí nepřeje nic jiného, než si odpočinout v klidném prostředí domova! Pokud se však hodláte přestěhovat do staršího panelového domu, tak na to zapomeňte! Není žádným tajemstvím, že jde slyšet téměř každý krok, který udělá soused nad vámi! A to není všechno!

Pokud se chystáte nastěhovat do nejvyššího bytu v domě, tak máte vyhráno. V opačném případě vás některé dny čekají přímo muka. Mezi nejrozšířenější problém patří rozhodně hluk. Ať už od sousedů vedle vás či nad vámi. Stěny v některých domech nebývají příliš tlusté, a proto se může stát, že budete od sousedů slyšet téměř každé slovo. Když se k tomu přidá přesouvání nábytku, příliš hlasitá televize, hádky či noční párty, tak je to katastrofa. Pokud se tomu chcete vyhnout, zajistěte si kvalitní izolaci podlah i stěn proti hluku.

CIGARETOVÝ DÝM

Dalším nešvarem jsou kuřáci. Příjemný den je totiž snadno vyláká k pohledu z okna či k posezení na balkoně. Jenže v tu chvíli si obyvatelé bytu nad ním okna raději zavírají. Stoupající kouř totiž není nic příjemného a pro nekuřáky to bývá většinou nesnesitelné. Můžete se setkat i s kuřáky, kteří popel bez milosti odklepávají dolů. Sousedé bydlící pod ní tak můžou počítat s nepořádkem na balkoně.

PRACH A ŠPÍNA

S méně častým problémem se můžete setkat i u sousedů, kteří vyklepávají koberce na balkoně. Jednoduše přehodí koberec přes zábradlí a klepou a klepou. Nejspíš si neuvědomují, že veškerá špína a nepořádek dopadají na balkon či okna sousedů pod nimi. Pokud chcete tento problém vyřešit, požádejte sousedy, zda by příště nemohli jít před dům, kde určitě najdou klepadla přímo určená k čištění koberců.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadu ruského podzemního komplexu se snaží vědci rozluštit pomocí snímačů kosmických částic

Tech

V Číně jezdí nejrychlejší vlaky. Dočká se i Česko v nejbližších letech takto rychlých vlaků?

Dům a zahrada

Chcete kuchyň podrobit úpravám, ale nevíte si rady? Pomoci vám může umění Feng Shui

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu