Vytvořte si podzimní věnec na vchodové dveře!

Výroba podzimního věnce
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
26. října 2016 21:30 / Internet
  11   0
Podzim nemusí být smutné období. Stačí si ho prosvítit například věncem, který vás potěší při každém příchodu domů.
Různé dekorace se stávají nedílnou součástí nejen našeho bytu či domu, ale pronikají i ven. A tak můžeme v poslední době vidět čím dál víc domovních dveří ozdobených tzv. vítacími věnci. Barevný podzim přímo vybízí vytvořit si vítací věnec na dveře už teď.

V podzimních věncích lze využít opravdu nepřeberné množství druhů materiálů. Klasicky se nabízejí listy, větvičky, šišky, bobule, peří, chvojí, snítky nejrůznějších rostlin, a jako přízdoba pak plody nejrůznějších stromů v podobě kaštanů, bukvic, žaludů, šišek atd. Podzimní ladění napovídá, že nejčastěji budou věnce tvořeny v tlumenějších barvách hnědé, béžové, okrové, oranžové a také v jásavější žluté, která dá vyniknout některým detailům těchto dekorací.

Na věneček tyto produkty připevněte tenkým floristickým drátkem, přírodním motouzem, stéblem slámy – anebo si můžete pomoci tavnou pistolí, díky níž lze připevnit sebemenší části dekorace prakticky kdekoliv. Věneček zvládnete vyrobit za jedno podzimní odpoledne a je to určitě lepší varianta, než si hotový věnec kupovat.

Věnce ale nemusejí být jen kulaté. Stále častěji se setkáváme i s hranatými, ty si pak snadno připravíte slepením několika obdélníků předem vyřezaných z šedé aranžérské hmoty na sušené rostliny, kterou následně v rozích slepíte tavnou lepící pistolí
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Egypt po letech otevřel Lomenou pyramidu. Její stavbu provázely problémy se statikou

Tech

Čeští vědci pracují na získávání vody ze vzduchu. Otevírají tím naději na zazelenění pouští

Dům a zahrada

Hledáte neotřelý, ale levný designový kousek do bytu? Stačí vám k tomu provaz a prkna

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu