Vyrobte si jednoduchý reproduktor na mobil

Tento jednoduchý reproduktor má úžasné basy
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Technika 
06. července 2019 19:19 / Pinterest
  0   0
Ke každé party patří muzika. Z mobilu se dá pustit ledacos, ale bez reproduktoru to není ono. Poradíme vám, jak si jeden takový jednoduše vyrobit doma. A bude to zdarma a se skvělými basy.

Reproduktor k mobilu stojí od několik set po několik tisíc korun. Anebo si jej během chvíle můžete sestrojit sami doma, ještě dříve, než k vám přijde návštěva. Stačí vám k tomu kuchyňské utěrky, dva plastové kelímky a trocha času. Výsledný efekt vás velice příjemně překvapí.

Nápad za babku

Tento nápad vám přijde vhod ve chvíli, kdy se k vám nečekaně nahlásí návštěva nebo jste zrovna na dovolené či táboře a v okolí není obchod s elektronikou. Reproduktor si zvládnou vyrobit i starší děti. 

Potřebujete:

  • ruličku z kuchyňské utěrky
  • 2 plastové pevnější kelímky
  • nůžky
  • ostrý nůž
  • případně barvu ve spreji

Barva podle vkusu

Pokud chete, aby byl reprák barevný, tak si připravte ještě staré noviny a barvu ve spreji. Tou nastříkejte jak ruličku, tak i kelímky. Barvu nechejte dobře zaschnout.

Spojte kelímky a ruličku

Mobil přiložte na ruličku a tužkou na ni obkreslete šiřku mobilu. Pomocí nože či nůžek vystřihněte otvor. Pak vezměte kelímky a do nich udělejte otvory tak velké, aby jimi prošla rulička. Tu zasuňte z každé strany do kelímku, nahoru dejte mobil a party může začít. A pokud vám zbude ještě chvilka času, můžete si vytvořit originální svícny. Jak na to, jsme psali zde.

Šárka Sokolská | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Vědci mají ambiciózní plán. Jedna biologická firma se chystá pomocí nových technologií vzkřísit...

Tech

Americká bezposádková loď umí sama vypouštět ty nejnebezpečnější rakety světa

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Zavřít reklamu