Zatočte s bolestí zad! Pořiďte si matraci s pěnovou pamětí!

 Tipy a inspirace 
27. ledna 2017 03:04 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vstávání s bolestí zad pro vás bude minulostí. Shutterstock
Cítíte se po několika hodinách spánku ještě více dolámaní, než když jste šli na kutě? Při vstávání z postele pociťujete bolest v zádech? V takovém případě je nejvyšší čas vyrazit na obhlídku nové matrace! Ideální volbou je matrace s pěnovou pamětí, která ulevuje od bolesti v oblasti zad, kyčlí a ramen!

Kvalitní a bezbolestný spánek je základem každého dobrého dne, a proto je velmi důležité zvolit správnou matraci, aby člověk vstával odpočatý a plný energie. K tomu vám skvěle dopomůže matrace s pěnovou pamětí, která má velké množství výhod. Nejenže je odolná vůči prachovým roztočům a bakteriím, ale především uleví od bolesti zvláště v oblasti zad, kyčlí a ramen. Bolest v těchto místech mizí, protože paměťová pěna je citlivá na teplotu a na váhu a díky tomu nepůsobí na citlivá místa žádný tlak.

TLUMÍ POHYBY

Pokud patříte mezi ty, které probudí každý pohyb partnera na posteli, tak budete po pořízení nové matrace velmi mile překvapení. Paměťová pěna má totiž obrovskou výhodu v tom, že tlumí pohyby a vy o nočním převalování partnera nebudete mít téměř žádné potuchy.

Za zmínku stojí i rozhodně to, že paměťová pěna je moderní, technologicky vyspělý materiál, vyrobený z měkké visko-elastické pěny. Což je obrovské plus, protože právě umělé materiály nemají v lásce prachoví roztoči, a proto se v těchto matracích neusazují. Matrace jsou kvůli tomu vhodné a přínosné i pro alergiky.

HLEDEJTE ODBORNÝ PERSONÁL

Nejlepší výběr těchto matrací je ve specializovaných prodejnách a studiích zdravého spaní, kde je vám k dispozici odborný personál, který vám s výběrem poradí. V každém případě - matraci je nutné si vyzkoušet, alespoň několik minut na ní poležet v poloze, ve které nejčastěji usínáte a také ve které spíte převážnou část noci.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David oslavil šedesátiny s dvouletým zpožděním. Dostal ale multiplatinovou desku

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Kostka o velikosti mikrovlnky letí k Měsíci. Je nabitá technologiemi a bude vybírat nejlepší trasu

Zavřít reklamu