Digitální revoluce v koupelně

 Technika 
14. října 2014 03:04 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Digitální a elektronické vodovodní baterie si můžeme sami naprogramovat přesně podle svých zvyklostí a potřeb grohe.com
Aby koupelna působila dobře jako celek, je důležité vybírat stejně pečlivě i vodovodní baterie neboli armatury a jejich příslušenství. I ty se neustále zdokonalují, takže jsou nejen pěkné na pohled, ale nabízejí širokou paletu funkcí, o nichž se nám dříve ani nesnilo.

Úsporné a efektní

Doslova revoluci ve způsobu ovládání a vodovodních baterií a sprchy představuje nahrazení mechanického ovládání dotykovým digitálním rozhraním. Digitální a elektronické armatury jsou průkopníky v úspoře vody, a navíc představují spojení nejnovějších technologií s nejmodernějším designem. Ikony na digitálním ovládání mohou být přeprogramovány na základě našich osobních zvyklostí užívání vody, s požadovaným nastavením teploty, intenzity průtoku a jeho trvání. S infračervenými elektronickými bateriemi se voda zastaví, když se uživatel vzdálí od baterie.

Vlastní programování

Digitální baterie nabízejí uživateli celou řadu výhod včetně programovatelných funkcí a tlačítka „pauza“. Například funkce čištění zubů může být přeprogramována pro zajištění maximálně efektivního využití vody. Po kliknutí na ikonu začne voda téct na několik sekund, přesně tak dlouho, abychom si namočili kartáček. Poté se voda zastaví a začne znovu téct přesně v takovém časovém intervalu, který si uživatel nastaví podle obvyklé délky čištění zubů.

Do sítě i na baterky

U bezdotykových elektronických baterií se sníženým průtokem na pouhých šest litrů vody za minutu máme na výběr z různých tvarů, montáže na stěnu či umyvadlo. Tato zařízení nabízejí kombinaci stylu s praktickými výhodami. Jsou k dostání na bateriové i síťové napájení. Pro maximální hygienu u nich můžeme naprogramovat pravidelné automatické proplachování jednou za tři dny od posledního použití, aby se zabránilo stagnaci vody. Oceníme to zejména na chatě či chalupě, kde nebývají používané denně.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Nevyhýbejte se konzumaci příloh. Brambory obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Záhadný error na ISS. Helmy astronautů se plní vodou

Zavřít reklamu