Účinné vysávání pro alergiky

 Technika 
09. října 2014 20:09 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zbrusu nová řada vysavačů české firmy ETA potěší i alergiky a majitele domácích mazlíčků euronics.cz
Většina z nás vysává opravdu nerada. Hlavní příčinou bývá často špatný výběr vysavače, jehož vinou se pohodlný úklid leckdy promění v namáhavé lezení po čtyřech. A v opravdový oříšek se vysávání mění, pokud máme doma alergika nebo domácí mazlíčky. Málokdo ví, že stejně jako bílé zboží musí mít od 1. září i vysavače energetické štítky. Co nám přinášejí nové normy?

Další evropské pravidlo

Od 1. září 2014 musí být všechny vysavače, dodávané na území Evropské unie, povinně označeny velmi podobnými energetickými štítky, jaké již známe z označení bílého zboží. Maximální příkon vysavače nesmí podle nové normy přesáhnout hranici 1600 wattů. S novinkami z řady vysavačů, které splňují požadavky nové evropské energetické normy na nízký příkon, a přitom nadále nabízejí vysoký sací výkon, účinnost i velmi variabilní příslušenství, přichází právě na trh tuzemský výrobce s dlouhou tradicí, firma ETA. Její nové vysavače vyhoví bez problémů i náročným požadavkům domácností, v nichž žijí alergici nebo domácí mazlíčci.

Novinka podzimu 2014

Zbrusu nový sáčkový vysavač ETA Manoa, který je vlajkovou lodí firmy pro podzim 2014, disponuje vysoce úsporným a zároveň výkonným ECO motorem o příkonu 900 wattů a má aktivní ochranu proti spálení. Součástí je také elektronická regulace sacího výkonu. Nadstandardní filtraci zaručí HEPA filtr třídy 12 s účinností 99,5 procenta. Nečistoty jsou shromažďovány do hygienického prachového sáčku Unibag o objemu 3 litry.

Dosáhne všude

Výhodou nového produktu je také velmi tichý chod 74 dB. Extrémně velký akční rádius až 11 metrů umožňuje dosáhnout do vzdálených míst bez nutnosti přerušení práce a přepojování napájecího kabelu do jiné zásuvky. Samozřejmostí je automatické navíjení napájecího kabelu. Praktické rozměry a nízká hmotnost přístroje umožňují jeho snadné skladování a jednoduchou manipulaci.

Super výbava

Pokud při výběru nového vysavače zvolíme dražší model řady Manoa, můžeme se těšit na mimořádně účinné příslušenství. Jeho bohatá výbava obsahuje například univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem či speciální parketovou hubici, určenou pro snadné udržování dřevěných podlah. Majitelé chlupatých mazlíčků bezpochyby ocení vzduchový turbokartáč. Jako třešinku na dortu navíc firma ETA poskytuje prodlouženou pětiletou záruku na motor.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vítěz Superstar Adam Pavlovčin vydává první singl a prozrazuje své nové umělecké jméno

Styl

Víra, že my sami můžeme život změnit k lepšímu, skutečně vede k lepší kvalitě života, potvrzují...

Tech

Budoucí tanky české armády: Leopard 2A7 má být především neprůstřelný

Zavřít reklamu