Designový radiátor dodá domovu styl. Podívejte se, jak promění váš interiér ve skutečný skvost.

 Technika 
19. listopadu 2016 05:19 / Ema Maxová
  0
📷
8 fotografií v galerii
I radiátory se mohou proměnit v elegantní designový prvek interiéru Internet
Teplo v obytných prostorách přispívá k jejich útulnosti a vlídnosti. Topení může být klasické, fádní, moderní, ozdobné nebo i veselé. Kdo má standartních kousků plné zuby, může vybavit své obydlí designovými radiátory. Dodá tím interiéru stylovost.

Teplo, které tyto radiátory vyzařují, je sálavé a příjemné, a pohled na tyto designově opravdu propracované kousky zahřeje i duši a promění interiér ve skutečný skvost. Podívejte se na inspirace ve fotogalerii.

Funkční dekorace

Princip fungování designových radiátorů, které leckdy funkční topidlo na první pohled vůbec nepřipomínají, je velmi jednoduchý. Horizontální rámy, montované na svislé vyhřívané trubky z chromované oceli nebo s nástřikem práškového titanu, slouží jako tepelně vodivé prvky. Rámy v sobě drží hladké dekorativní panely, jejichž různé délky a variabilní barvy a povrchy lze kombinovat k vytvoření individuálního stylu. Designové radiátory každý topenář velmi snadno připojí do systému ústředního vytápění, nebo k elektrickému oblouku s programovatelnou řídicí jednotkou.

Topení, které baví

Napříkla na speciálně potahované povrchy radiátoru mohou děti ve svém pokoji psát křídou jako na školní tabuli a následně je snadno očistíme vodou, nebo jim poslouží jako magnetická tabule. Neobvykle tvarované výrobky z trubek a bez ozdobné výplně zase lze používat třeba jako držáky ručníků v koupelně. Topné těleso může být elegantně formováno do podoby několika ramínek na šaty. Celý radiátor je vyroben z jednoduché ohýbané ocelové trubky, zabere minimum prostoru a kromě dekorativní funkce pojme až čtyři ručníky, které vysuší nebo ohřeje.

Styl, který zaujme

Velmi stylovým radiátorem do klasicky zařízeného interiéru je například radiátor, který kombinuje keramické prvky návrháře Giuseppa Lorenziho s jednoduchým designem. Jeho hladká přední strana funguje jako rychle se zahřívající topné těleso, různé motivy jsou připojeny k tepelnému panelu. Srdcem neobvyklého celku je práškovaný povrch v odstínu bílého křemene a vulkanické lávy. Fotografie v galerii.

Radiátory dokáží nejen vyhřát, ale i rozzářit kteroukoli místnost. Vizuálně designové kousky rozhodně zaujmou, ať je necháme instalovat v horizontální či vertikální poloze, navíc je lze pořídit téměř v jakékoli barvě.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město