Screenové rolety je spojení krásy a funkčnosti

Screenové rolety jsou ideálním filtrem ostrého slunečního světla pro získání příjemného přirozeného světla.
 Tipy a inspirace 
12. června 2016 22:46 / Internet
  0   0
Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky svému materiálovému složení – skelné vlákno, PVC, polyester – jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proto jsou vhodné jak pro interiérové použití, tak zejména pro exteriérové použití.

Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší stín bez ztráty výhledu do exteriéru, zároveň však ztěžuje pohled zvenčí do interiérů a zachovává tak soukromí. Screenové rolety vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky a jsou vynikajícím doplňkem konceptu pasivních staveb.

Vnitřní a vnější screenové rolety jsou dnes stále více žádaným systémem zastínění.

Oba typy jsou velmi vhodné do bytů i kancelářských prostor, protože použitým stínicím materiálem je vlastně síto, kterým prochází světlo. Tím nedochází k odtržení vnitřních a venkovních prostor, screenové rolety zastíní a zároveň umožní výhled ven.

Venkovní screenové rolety jsou vyráběny z materiálů odolných vůči vlivům počasí. Pro svůj moderní vzhled a optimální tepelné podmínky, které screenové rolety vytvářejí, jsou na trhu stále žádanější Při instalaci venkovních screenových rolet musí být budova vybavena větrným čidlem, aby se při vyšší rychlosti větru screenové rolety automaticky vytáhly.

5 důvodů proč zvolit screenové rolety:


pomáhají udržet stálou teplotu v místnostech vystavených slunečním paprskům

zaručují efektivní optickou bariéru proti světlu vnikajícímu do místnosti, ale zajišťují zároveň průhlednost do exteriéru

úspora financí ve Vaší peněžence za náklady spojené s pořízením klimatizace

vysoká životnost díky velmi pevné hliníkové konstrukci a kvalitním látkám z polyesterových vláken potažených PVC

originální a moderní doplněk každé moderní stavby
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Venuše skrývala po celá desetiletí ve svých toxických oblacích obrovskou vlnu

Tech

Aplikace, které byste měli ze svého mobilu vymazat

Dům a zahrada

Posuvné dveře do pouzdra vám v bytě ušetří místo

Zavřít reklamu