Máte rádi svobodu a děláte si věci po svém? Zkuste boho styl

Respektuje originalitu a výjimečnost vaší osobnosti a v ničem vás neomezuje
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Interier 
06. února 2018 11:16 / Internet
  1   0
Boho styl vás ničím neomezuje, protože absolutně respektuje vaši osobnost. Přitom vám umožní, abyste všem dali najevo, že vy zbožňujete osobitost, svobodu i život a tak trochu kašlete na tradice. A to i v bydlení.

Boho styl = extravagantní barvy

Určující pro boho styl je barevné ladění interiéru. Hlavními barvami jsou černá, hnědá, olivová a khaki. Zdají se vám příliš fádní? Právě proto do nich musíte přimíchat pořádnou dávku barevné extravagance.

Není pochyb o tom, že celý interiér náležitě rozzáříte pomocí stříbrných a zlatých povrchů. Ale vy jste přece rebelové. Chcete to tedy vášeň a neustálý neklid. K tomu přispějí dekorace v červené, červenohnědé, fialové a žluté v lehce hořčicovém odstínu.

Přírodní materiály doplňte krajkovými polštáři

Pro boho styl je typický dřevěný nebo proutěný nábytek, křesla zavěšená u stropu na provazech či sametové nebo kožené sedačky. Nic nezkazíte ani lnem a bavlnou. Zvláště budou-li z ní zhotovené závěsy, ubrusy a polštářky. Dozdobit je můžete volánky, krajkou či blýskavými flitry.

Nebojte se ani exotických rostlin

K nezbytné dávce exotiky přispějí zelené rostliny, jako jsou například kaktusy, palmy nebo citronovníky a pomerančovníky. Zajímavými artefakty jsou také sošky zvířat či jiné předměty pocházející z různých kultur. Záleží jen na vašem vkusu, zda to bude plameňák, velbloud nebo slon či květinové motivy třeba na přehozech či kobercích.

Báječně nevázanou a přitom útulnou atmosféru vám pomohou dotvořit také kovové svícny a mísy z barevného skla. A nezapomeňte zapálit svíčky. Bez nich by to rozhodně nebylo ono. Zkusit můžete i další doplňky, třeba vyrobené ze starých svetrů, jak jsme psali zde.

Jan Novák | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Chtěli byste vědět, kdy zemřete? Vědci hledají teorie, jak výsledek poměrně jednoduše zjistit

Tech

Ve vojenských laboratořích zřejmě vzniká zbraň, která bude umět zabíjet na základě zadání DNA nebo...

Dům a zahrada

Kotoučová pila je dobrý pomocník, dodržujte ale zásady bezpečnosti

Zavřít reklamu