Moderní zahradní nábytek

 Exterier 
12. listopadu 2014 08:52 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nábytek určený pro posezení v přírodě už dávno nemusí být důvěrně známé plastové židle a stolky.   / inStory.cz
Moderní venkovní nábytek, který krásně padne do vaší zahrady, pomůže vytvořit pohodlná a velmi atraktivní místa, která nabízejí skvělou příležitost k relaxaci. Ať už jste pyšnými majiteli zahrady či máte u svého bytu či domu terasu či prostorný balkón, asi si rádi posedíte s přáteli nebo v rodinném kruhu pod širým nebem. Můžete si vybrat z celé řady typů a materiálů. Asi sami nejlépe posoudíte, který model bude vašim potřebám vyhovovat nejlépe.

Malé modely zahradního nábytku, jako jsou barové židle, podnožník nebo stoličky šetří místo a vytvoří útulné zátiší v elegantním stylu. V kombinaci s květinami či zelenými rostlinami a malým stolkem, můžete těmto místům přidat další využití a šarm.

Malé stoličky jsou velmi pohodlné, multifunkční a univerzální a mohou být použity jako sedadla a stolky kdekoli ve vaší zahradě nebo na terase. Můžete také použít taburety jako odkládací plochy na nápoje nebo stojany na květiny. A když máte hosty, srazíte dvě nebo tři stoličky a máte nádherný konferenční stolek. Zařizování malého venkovního posezení je v dnešní době trendem. Moderní venkovní nábytkové sestavy jsou k dispozici z různých materiálů, vzorů, velikostí a barev.

Velká pohovka nebo lavice s měkkými polštáři zabírá méně místa než sada židlí a navíc nabízí úložný prostor. Jedním z inteligentních způsobů jak opticky zvětšit terasu, je použití méně kusů nábytku ve větších velikostech. Velký kus zahradního nábytku, který umístíte ke stěně nebo do rohu, přináší komfort do malých prostor a nabízí pohodlná sedadla s měkkými polštářky, které zkrášlují venkovní posezení unikátním a kreativním způsobem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vítěz Superstar Adam Pavlovčin vydává první singl a prozrazuje své nové umělecké jméno

Styl

Víra, že my sami můžeme život změnit k lepšímu, skutečně vede k lepší kvalitě života, potvrzují...

Tech

Budoucí tanky české armády: Leopard 2A7 má být především neprůstřelný

Zavřít reklamu