Luxusní skleněný dům s působivými skleněnými stěnami a světelným designem

 Exterier 
31. října 2014 05:01 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Luxusní skleněný dům předvádí úžasný design exteriéru a interiéru, stylové pokoje a řadu prvků, které zprostředkovávají okouzlující atmosféru a moderní stylový nádech. I  / inStory.cz
Impozantní skleněná konstrukce s otevíracími, svislými, skleněnými panely obohacuje obývací pokoj a jídelnu nádherným výhledem na okouzlující krajinu. Vyvýšené jezírko s rybkami a kóje s prosklenými stěnami vytvářejí vskutku impozantní design exteriéru.

Masivní elegantní terasa, půlkruhová fasáda s otevírací skleněnou stěnou a venkovní osvětlení vytvářející kouzelnou hru světel jsou skutečným uměleckým dílem mimořádného plánování prostoru. Koncepční rozvržení a nenásilně zařízený interiér s designovým nábytkem dělají z tohoto luxusního moderního domu v Jižní Africe opravdový skvost.

Skleněný dům od architekta Nico van der Meulena je coby artefakt maximálně dramatický a povzbuzující. Moderní interiéry mají úžasný prostor, poskytující možnost světelného designu a velkolepé skleněné stěny celému světelnému představení jenom přidávají grády, když se jimi láme denní světlo. Otevřený obývací prostor vypadá velmi prostorně a vzdušně s příjemným, přirozeným světlem a nabízí příjemný výhled do klidného dvorku.

Ocelové gravírování a skleněné průčelí vede do krásných bytových interiérů v přízemí. Vyvýšené jezírko s rybkami je obklopeno nádhernými zelenými trávníky a vytváří ohromující centrum dvora. Prosklená stěna s mnoha dveřmi propojuje dvůr s moderními interiéry a vytváří nádherné životní prostory pro luxusní bydlení s velkým bazénem, domácím barem a krásným dvorkem.

Tento luxusní a okouzlující domov nabízí komfortní a stylové pokoje s moderními krby na terase. Moderní projekt má uměleckou galerii, posilovnu, velkou garáž v suterénu a hlavní apartmá s vestavěným kuchyňským koutem. Exkluzivní a elegantní, taková je moderní koupelna s prosklenými stěnami a automatickými roletami, které umožňují výhled zevnitř a zároveň poskytují soukromí.

Víc už toho není

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vítěz Superstar Adam Pavlovčin vydává první singl a prozrazuje své nové umělecké jméno

Styl

Víra, že my sami můžeme život změnit k lepšímu, skutečně vede k lepší kvalitě života, potvrzují...

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu