Feng Shui exteriérové tipy

 Exterier 
11. listopadu 2014 04:24 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Feng shui domu je určeno jeho vnějškem, interiéry a prostředím.   / inStory.cz
Feng shui vytváří harmonii a energetickou rovnováhu kolem a uvnitř domu. Toto umění učí rozeznávat pozitivní a negativní energie okolního prostředí, a to včetně veškerých hmotných věcí a osob. Také umožňuje ovlivňovat prolínání energií v náš prospěch. Pozitivní energie posiluje, negativním naopak brání, či jejich následky alespoň potlačuje. Feng shui domu je určeno jeho vnějškem, interiéry a prostředím. Barva a styl střechy, úprava zahrady a interiéry jsou důležitými prvky feng shui, které pomáhají lidem dosáhnout lepšího zdraví, bohatství, lásky a štěstí.

Základem Feng shui je zajištění harmonie. Uspořádání prostoru podle těchto starobylých pravidel působí pozitivně na náš každodenní život a je tedy nesmírně užitečné. V poslední době se proto stále častěji setkáváme s praktickým využitím tohoto učení v oblasti projektování exteriérů a zahrad. Při návrhu domu, jeho exteriéru či interiéru podle tradičního Feng shui, bývají zohledněny i osobnosti obyvatel tak, aby v novém domově byla skutečně posilována pozitivní čchi každého z nich. Výsledný prostor, ve kterém správně proudí energie, vyvolává pozitivní pocity, napomáhá k rozvoji schopností i potlačení rušivých vlivů. Feng Shui mistři tvrdí, že neexistuje žádný důvod ke zlepšování čchi interiérů, v případě, že exteriér a okolí jsou negativní a nezdravé. Koupě domu může být vzrušující zážitek, když do procesu výběru nového domova zahrneme filozofii feng shui. Ať už jde o nákup nového domova, rekonstrukci toho stávajícího, nebo jen zdobení pomocí domácích dekorací, feng shui poskytuje znalosti, které vám umožní klid a pomohou moudře investovat vaše peníze.

Dobré feng shui, aplikované v exteriéru je důležitou součástí síly, koncentrované uvnitř domu. Vždy závisí na výběru vhodných střešních barev, stylu a sklonu střechy, řešení předzahrádky a prostoru před domem a jeho okolí obecně.

Správná konstrukce střechy a dobrý výběr střešní krytiny jsou živnou půdou pro pozitivní Feng Shui, stejně tak jako barvy a materiály, vybírané pro projektování zahrady.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu