Ozdobte si na Vánoce kouzelně dům i zahradu! Máme lákavé inspirace!

K tradiční barevné vánoční kombinaci patří červená a zlatá.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Exterier 
27. listopadu 2016 05:09 / Thinkstock
  0   0
Vánoce se neúprosně blíží a na adventním věnci září první svíčka. A to je ten správný čas na hledání inspirace k venkovním vánočním dekoracím! Vánoční světelné řetězy jsou tou správnou volbou pro kouzelnou výzdobu domu či zahrady!

Nebojte se upustit uzdu své fantazie a osvětlete si stromečky, keříky, balkón, terasu, pergolu, rámy oken či cokoli jiného na domě nebo zahradě. Mezi nejoblíbenější světelné dekorace patří již mnoho let světelné řetězy. Pro takovou ozdobu se rozhodně vydejte do kvalitního obchodu, pokud nechcete řešit škody, které mohou nekvalitní vánoční dekorace napáchat.

POZOR NA NÁKUPY!

Rozhodně se vyhněte světýlkům z vietnamských tržnic. Mají možná zajímavý design a dobrou cenu, ale málokteré vydrží naše mrazy v zimním období. Dokonce jsou často opatřeny tenkými vodiči, které se mohou přehřívat nebo přetrhnout.

JAK KOMBINOVAT?

Pokud vám přijde ozdoba ze světelného řetězu málo, jednoduše ji doplňte. Mezi originálnější výzdobu patří například zářivé hvězdičky, kuličky či světelný déšť. Někteří lidé se nebrání pořízení svítícího vánočního soba, který jim zdobí prostor před domem. Pokud se bojíte, že bude váš dům vypadat jako cirkus, máme pro vás malou radu na závěr. Kupujte dekorace v jedné barvě, třeba bílé, anebo zkuste tradiční barevnou vánoční kombinaci červené, zelené, zlaté a bílé.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

V Utahu byla nalezena kostra neznámého dinousaura s radioaktivní lebkou

Tech

Vypnutím Bluetooth můžete zabránit vyloupení vašeho auta

Dům a zahrada

Svým mazlíčkům můžete udělat stylový pelíšek ze starých věcí i nábytku

Zavřít reklamu