Remoska – skladný pomocník, který zvládne úplně vše

 Technika 
26. ledna 2015 06:00 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Remoska svou práci spolehlivě zvládne prakticky kdekoli, doma, na chatě, na ubytovně, na kolejích, během dovolené v kempech a karavanech… třeba i na Mount Everestu ournewlifeinthecountry.com
Již naše babičky ji přímo zbožňovaly a právě nyní prožívá velkolepý comeback. Elektrická remoska bývala před několika desítkami let českou specialitou, velmi žádanou i na západ od našich hranic. Na několik let zájem o ni sice opadl, nyní se však vrací, překvapivě právě díky obrovskému zájmu v zahraničí.

Pracuje i bez dozoru

Elektrická pečící mísa Remoska je na našem trhu dobře známá a velmi oblíbená. Začala se vyrábět někdy kolem roku 1957 a brzy si našla velkou oblibu v českých domácnostech pro svoji univerzálnost přípravy všech druhů jídel, dlouhou životnost a nenáročnou obsluhu a údržbu. Během jejího použití není nutná průběžná regulace, takže se během vaření můžeme věnovat jiné oblíbené činnosti nebo dětem.

Poslouží kdykoli a kdekoli

Zatímco většina mikrovlnek buchty ani kuře neupeče, Remoska to svede a navíc je čtyřikrát levnější. Funguje v podstatě jako elektrická či plynová trouba a upéct se v ní dá prakticky všechno. Díky moderním technologiím je však mnohem úspornější. Svou práci spolehlivě zvládne prakticky kdekoli, doma, na chatě, na ubytovně, na kolejích, během dovolené v kempech a karavanech… třeba i na Mount Everestu. Je to zkrátka nejmenší, plně funkční mobilní trouba.

Uvaří cokoli

Remoska umožňuje pohodlnou přípravu drůbeže, ryb a všech druhů masa či zeleniny. Dokáže upéct pizzu i koláče, zvládne přípravu dortů a moučníků. Navíc rozmrazuje, smaží, zapéká a díky zdravotně nezávadnému nepřilnavému povrhu v ní můžeme pokrmy připravovat u bez tuku.

Vybere si každý

Současné remosky jsou kulaté nebo čtverhranné. Do spodní části se vkládá nerezová, smaltovaná nebo teflonová pečící nádoba, která se přikryje víkem, v němž je uložena topná spirála nebo plotýnka, u mnoha provedení také pachový filtr. Nové typy remosek mají nastavitelnou dobu pečení i regulaci teploty.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Autorka My všichni školou povinní Markéta Zinnerová v slzách. Zemřel jí milovaný manžel

Styl

Proč stárnou muži pomaleji? Rozdíl mezi ženskou a mužskou pokožkou je obrovský

Dům a zahrada

Provoňte toaletu snadno a rychle pomocí dvou věcí. Nečekaně dobře poslouží aviváž a zubní pasta

Zavřít reklamu