Home staging Vám prodá nemovitost!

 Interier 
03. ledna 2017 21:51 / Marie Popelková
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Největší uplatnění nachází Home staging u obývaných nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu. Internet
Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory. Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu.

Home stagingu využívají realitní kanceláře, developerské firmy, ale i soukromí vlastníci nemovitostí. Je také vhodný po komerční sektor, jako kanceláře, hotely, obchody a restaurace.

Profesionální příprava a prezentace nemovitosti na prodej nebo pronájem. Služba vznikla v USA v 80. letech, odkud se rychle rozšířila do dalších zemí. V Evropě je velmi populární hlavně ve Velké Británii.

Co dále nabízí:
* odvoz a uskladnění nábytku a osobních věcí do skladu s nonstop ostrahou
* zapůjčení nábytku a dekorativních předmětů po dobu prodeje nemovitosti
* tipy a rady, kde výhodně nakoupit bytové doplňky nebo nábytek
* kontakty na spolehlivé řemeslníky, kteří mohou provést drobné úpravy

10 důvodů, proč využít Home Stagingu:

1. Získáte víc peněz
Investice v rozsahu 1 až 3 procent z požadované prodejní ceny nemovitosti znamená výdělek 8 až 10 procent navíc v částce získané z prodeje! I bez statistik si lze domyslet, že za umytou a očištěnou zeleninu si trhovec může dovolit žádat vyšší cenu a je celkem na snadě, že své zboží dobře prodá.

2. Prodáte nemovitost rychleji a za víc
Výzkum americké Národní asociace realitních společností ukazuje, že čím déle prodlévá nemovitost na trhu, tím více klesá její cena. Cena nemovitostí prodaných během prvních 4 týdnů stoupla o více než 1% z původně požadované ceny. Domy prodané ve 4 až 12 týdnu již ztratily 5% a v období 13 a 24 týdnů již klesly až na 6,4% v průměru. Po 24 týdnech lze celkem jistě očekávat slevu 10%.

3. Cena Home Stagingu…není ani zlomek toho, co vyděláte
Spočítejte si, kolik Vás stojí běžný měsíční provoz a náklady na prodej Vaší nabízené nemovitosti. Uvažte, jak vysoká bude částka, kterou budete nuceni slevit, pokud neprodáte během prvních týdnů v nabídce. A celé to srovnejte s částkou, kterou se vyplatí do Home Stagingu investovat tak, abyste prodali rychle a za nejlepší cenu. V roce 2011 proběhl v USA průzkum napříč 2 000 realitními kancelářemi a výsledek byl ohromující: investice vložené do Home Stagingu měly 399% návratnost!

4. Majitelé nemovitosti nedokážou vidět svůj domov objektivně
Pokud se nedokážete dívat objektivně, nemůžete prodávat efektivně. Pomohu Vám podívat se na Váš domov skrz “cizí oči” a provedu Vás celým procesem k jeho maximálnímu výsledku!

5. Vaše inzertní fotografie zastíní konkurenční nabídky
Podle americké NAR (National Association of Realtors) se více než 90% zájemců odhodlá k osobní návštěvě nemovitosti na základě nabídky na internetu. Poskytněte proto potenciálním kupcům důvod k osobní prohlídce Vaší nemovitosti v podobě dostatečného množství kvalitních fotografií lákavě vyhlížejících pokojů, které stoprocentně předčí podobné konkurenční nabídky!

6. Pouze 10% kupujících vidí potenciál navštíveného domu
A to je hlavní důvod proč je Home Staging tak zásadní! Nenechte zájemce přehlédnout výhody bydlení ve Vašem domě/bytě a nespoléhejte na jeho fantazii.

7. Méně problémů a stresu během stěhování
K získaní dojmu dostatku prostoru je nezbytné odstěhovat velké množství věcí. Poskytnu Vám jednoduché organizační strategie, které Vám pomohou utřídit, vybrat, zabalit a odstěhovat ty správné věci a zároveň být připraveni v momentech nenadálých prohlídek.

8. Peníze získané navíc se budou hodit při budování nového domova
Práce homestagera samotným Home Stagingem teprve začíná. Nově nakoupené předměty a dekorace můžete využít v novém domově a budete-li mít zájem, UKÁZKOVÝ DOMOV Vám pomůže se zařízením nového domova!

9. Prodávat nemovitost “tak jak je” pomáhá jen Vašim konkurentům
V tuto chvíli je na trhu rekordní množství prodávaných nemovitostí! Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging – poskytuje přesvědčivé prezentace, podněcuje zájem o osobní prohlídku a mění zájemce v kupce. Nenapomáhejte kokurenci… objednejte si Home Staging!

10. Budete v pohodě
Pocítíte uspokojení z toho, že jste podnikli naprosto všechno pro rychlý a lukrativní prodej!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton se bude za pár dní vdávat. Svatební hostina bude na dědečkově panství

Styl

Co je transepidermální ztráta vody a jak ovlivňuje vaši pleť

Dům a zahrada

Strašidelné pokojovky zkrášlí byt nejen během Halloweenu. Ozdobí váš interiér po celý rok

Zavřít reklamu