Dejte kuchyni či koupelně nový design, který vás nebude stát mnoho peněz. Vsaďte na barevné baterie

 Interier 
20. prosince 2021 14:34 / Šárka Sokolská
  0
📷
3 fotografie v galerii
Baterie můžete sladit tón v tónu třeba s celou kuchyní Pixabay
Proč by vodovodní baterie měla být jen klasicky stříbrná? Můžete ji mít klidně černou, zlatou, červenou nebo i metalickou. Je to aktuální trend.

Pokud si budete během letošního či příštího roku zařizovat kuchyni nebo koupelnu, pak určitě budete stát před otázkou, jakou baterii zvolit. Zkuste být odvážnější a jít do aktuálního trendu, kterým jsou barevné baterie. 

Klidně i venkovský

Barevné baterie se hodí naprosto do jakéhokoliv interiéru, ať už máte modernu, klasický, nebo venkovský styl. Například barevný dřez spolu se stejnou barvou baterie vyniknou naprosto všude. Jediné, na co musíte dbát, je, aby barva ladila s výběrem ostatního vybavení. Barevný dřez spolu se sladěnou kuchyní vynikne všude. Je však potřeba dbát na odstín kuchyně, podle kterého dále vybíráte správně zvolenou barevnou baterii se dřezem i ostatním vybavením.

V jedné barvě

Na výběr máte celou řadu barevných škál. Pořídit si můžete baterie černé, měděné, zlaté, pískové i šedé. Velkou výhodou také je, že v totožné barvě můžete sladit i dávkovače saponátu a ostatní kuchyňské doplňky, které díky stejné barvě příjemně sjednotí celý prostor. I obyčejnou kuchyni tak  můžete povýšit na designovou.

Vysoká kvalita

Pokud hledíte převážně na kvalitu, tak u barevných baterií se jí nemusíte obávat. Pokud je u baterie uvedeno, že je opatřena technologií PVD, máte v rukou skutečně výjimečný kousek. Taková barevná baterie je dokonce 10x odolnější než běžné chromové baterie a dřezy. Díky tomu vám vydrží opravdu dlouhá léta. Stejně tak není náchylná ani na různé čisticí prostředky, takže ji můžete bez obav omývat tím, čímž jste zvyklí. 

Zdroj: hackrea.com, apartmenttherapy.com.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sinead O´Connor byla hospitalizována poté, co několikrát tweetovala o sebevraždě

Styl

Změna životního stylu se vyplatí. Tipy, jak pít méně alkoholu než dosud

Dům a zahrada

Je nejvyšší čas vysadit si novou úrodu paprik

Zavřít reklamu