Energický vliv pyramid

 Tipy a inspirace 
07. dubna 2016 22:22 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pyramidy plnily úlohu generátoru energie a byly zařízením, které povznáší vibrace celé egyptské společnosti. Internet
Pyramidy jsou pravděpodobně jedním z nejzáhadnějších útvarů na naší planetě a možná nejen na ní. Tato tělesa ve tvaru čtyřbokého jehlanu se vyskytují v nejrůznějších formách na celé Zemi. Jak přišlo lidstvo k informacím o jejich působení se neví a vedou se o tom mnohé dohady.

Léčivé pyramidy


Ti, kteří jim přikládají magické účinky, středu pyramidy říkají královská komnata. V ní se prý koncentruje největší množství energie, která jakoby plamen svíčky stoupá k vrcholu monumentu.

Zde lze údajně sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schopné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí, ba i zasvěcovat adepty do vyšších znalostí o kosmických principech.

Pyramidy jsou podle zastánců jejich vlivů energetickými základnami schopnými koncentrovat kosmickou, spirituální energii využitelnou k praktickým, i k léčebným účelům.

V každém modelu pyramidy, i v tom malém, spolu působí tři druhy energie:


Energie elektrická – emitovaná vrcholem

Energie magnetická – vyzařovaná bočními stěnami

Energie mentální – tzv. faktor pointinga, polarizovaný na „zeleno“, s mumifikačním účinkem

Díky tomu, že pyramida má optimální proporce, shromažďuje ve svých útrobách životní energii pocházející z hloubky Země a okolního prostoru. Energie v pyramidě proudí směrem od její základny k vrcholu formou vln o délkách odpovídajících devíti základním barvám vesmíru. Pyramida tuto energii současně emituje (vyzařuje) stěnami do nitra ve všech směrech. Uvedená energie velmi blahodárně působí na člověka a jeho prostředí. Mluvíme o takzvané pyramidální energii, která má různé využití. Může posilovat organizmus, zvětšovat vitalitu, omlazovat, léčit lidi, zvířata a pomáhat rostlinám v jejich růstu, zmírňovat bolesti, urychlovat hojení ran, pohmožděnin a popálenin, umožnit zdravé sny, neutralizovat negativní záření vodních toků (geopatogenní zóny), energetizovat potraviny, nápoje a vodu pro pití i zalévání na zahrádce, ošetřovat těla a kultury rostlin. Jak, to si ukážeme později. Energie vyzařovaná z modelů pyramid může působit na živé organizmy pozitivně, v některých případech však také i negativně.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej