Akustické panely vám umožní si užít doma hudbu naplno!

 Interier 
21. srpna 2016 21:36 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Akustické panely se používají na obklady stěn a stropů. Noise Control
Milujete hudbu, ale v běžném bydlení si ji nemůžete pořádně vychutnat kvůli akustickým vlastnostem. Pro odstranění nepříjemných ozvěn a dozvuků jsou řešením akustické panely.

Akustické obklady zvuk účinně pohlcují, odrážejí nebo rozptylují. S jejich pomocí dosahujeme v uzavřeném prostoru požadované akustické kvality, zejména snížení doby dozvuku a zlepšení poslechových podmínek. Jsou kombinovány z jednotlivých akustických prvků a materiálů, které v navržených sestavách tvoří vlastní interiérové obložení místnosti. Barevnost, typ perforace, druh materiálu obkladu lze vybrat z velkého množství nabízených povrchů.

3D akustické obklady umožňují nekonečné možnosti v designu, který si sami vyberete v návaznosti na celý design obytných, nebo komerčních prostor.

3D akustické panely jsou měkké a působí příjemně na dotek, jsou zdravotně nezávadné a jsou bez zápachu. Jejich instalace je velmi rychlá a čistá.

Pevná, hladká stěna navíc dokonale odráží zvukové vlny a tak vytváří nepříjemné ozvěny a dozvuky, které tak ruší celkový dojem například při poslechu hudby, nebo srozumitelnosti řeči.Obklady díky svojí jedinečné struktuře skvěle pohlcují zvuk (koeficient pohltivosti až αw=0,85) a můžete si tak užít tišší svět i u sebe doma, tedy tam kde máte svůj vlastní osobní prostor v dnešním rušném světě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...