Koberce se zvířecím vzorem jsou horkým trendem současnosti

 Interier 
03. května 2020 11:08 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zvířecí vzory zatočily s kobercovým designem Pinterest
Koberce se zvířecím vzorem doslova rozbouřily tak trochu stojaté vody kobercového designu. Přestože zvířecí vzory módnímu průmyslu kralují už nějakou dobu, ve světě koberců jsou velmi horkým trendem.

Faktem je, že zvířecí vzory v bytovém designu až tak velkou novinkou nejsou. Už dávno fungují třeba na ložním prádle nebo polštářcích. Ale koberec v leopardím stylu? To je absolutní novinka a horký trend.

Vzrušení do domácnosti

Ale proč jsou najednou koberce se zvířecími vzory takovým hitem? Designéři mají jasno. Jsou působivé, přepychové, zároveň funkční a přinášejí do domácnosti jistý pocit dobrodružství.

Takže pokud máte dojem, že už vás ve vašem bytě či domě nic nepřekvapí, rozhodně budete koukat, když například obývák rozjasníte leopardím kobercem.

Zdá se ale, že koberce se zvířecím vzorem nemusí nutně končit jen v obýváku. Výrobci na tento nový trend zareagovali opravdu rychle a už mají koberce do koupelen nebo dokonce i na vaše schodiště v domě.

Jaký design se hodí do vašeho bytu

Designéři radí, že pokud budete chtít vytvořit výsledný jemný, ale výrazný vzhled, raději si vyberte potisk v nějakém neutrálnějším tónu.

Pokud koberec budete chtít umístit na větší plochu, třeba po celém obýváku, dbejte na to, abyste měli zarovnaný nábytek pokud možno se stěnami, aby výsledný efekt nebyl příliš divoký.

Jinak už tedy záleží jen na vašem vkusu. Takže ať už si domů na podlahu pořídíte zebru, leoparda nebo rovnou tygra, vždy vytvoříte velmi trendy a velmi inspirativní domov. Dále čtěte: Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Autorka My všichni školou povinní Markéta Zinnerová v slzách. Zemřel jí milovaný manžel

Styl

Proč stárnou muži pomaleji? Rozdíl mezi ženskou a mužskou pokožkou je obrovský

Dům a zahrada

Provoňte toaletu snadno a rychle pomocí dvou věcí. Nečekaně dobře poslouží aviváž a zubní pasta

Zavřít reklamu